Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Акція спалення кодексу. Черкаси 29.10.2010р
30.10.2010, 07:22

Сьогодні, 29 жовтня 2010р. в місті Черкаси, відбулася акція спалення Податкового Кодексу під стінами Черкаської  облдержадміністрації.  Підприємці Черкас вже провели три мітингу та двічі дуже великою кількістю (  більше 1000 осіб) виїжджали на пікетування Верховної Ради України.

Не зважаючи на те, що підприємці були запрошенні  на короткотерміновий  пікет, прийшло дуже багато підприємців.  Деякі  ринки майже закрилися  на цей час.  Під музику «вставай страна огромная»   велика процесія  віднесла макет Кодексу  за облдержадміністрацію (тому, що партія регіонів всю площу перед облдержадміністрацією   заставила  своїми палатками і щоб вони не зайнялися разом з Кодексом ми перенесли спалення за облдержадміністрацію).

Там, з гаслами «Геть Кодекс» та «Слава підприємцям України»  спалили макет Кодексу.  Підприємці не хотіли розходитися, тому величезною колоною з прапорами «Черкаської міської профспілки «Солідарність» та  «Ради підприємців Черкащини»  всі рушили на бульвар Шевченко і по бульвару дійшли до Драмтеатру. Там  , на площі ще призивали таксистів, перевізників та мешканців міста приєднатися до підприємців та 04.11.2010р виїхати до Верховної Ради України.

І тільки потім розійшлися .

Акцію організувала і провела голова Черкаської міської профспілки «Солідарність»  Ракова Ольга Федорівна , тел. 0678994195.

Профспілковий комітет профспілки «Солідарність»

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 603 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]