Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

АКЦІЯ «ПРИВАТБАНК ПОЗА ЗАКОНОМ»
09.04.2010, 17:10
АКЦІЯ «ПРИВАТБАНК ПОЗА ЗАКОНОМ»
МЕТА:
Безумовне виконання Приватбанком законодавства України в банківській сфері, зокрема в частині незаконності вилучення залогового майна громадян , приведення договорів у відповідність до чинного законодавства. Створення постійно діючих робочих груп між банком та клієнтами банку задля вирішення поточних питань у взаємовідносинах. ЗАВДАННЯ:
Проведення багатолюдних акцій протесту біля центральних офісів Приватбанку у різних містах України з врученням керівництву банку наших юридично обґрунтованих вимог. АНАЛІЗ СИТУАЦІЇ:
Незважаючи на системне поглиблення фінансово-економічної кризи протягом останнього року, держава не зробила за цей час жодного кроку назустріч своїм громадянам. Всі закони, прийняті ВРУ, були направлені виключно на задоволення інтересів банків. Багатомільярдне рефінансування, що надавалось Нацбанком, було направлене не безпосередньо постраждалим громадянам-вкладникам, а банкам, і успішно ними розграбовано. Природно, що комерційні банки, маючи таку «кришу», з задоволення прийнялися забирати останнє у беззахисного народу. За цей час в Україні стали масовими такі явища, як конфіскація банками без суда і слідства заставного майна громадян, нарахування придуманих штрафів, застосування колекторами фізичної сили, підкуп суддів.
ПЛАН АКЦІЇ:
ВІДПОВІДАЛЬНІ ОСОБИ:
Київ – 0636490101 Игорь
ФІНАНСУВАННЯ:
 Акція проводиться ВГО «Наш Захист» на принципах самофінансування за рахунок самих учасників акції, як членів організації, так і представників інших громадських організацій. До 15.04.2010 складаються остаточні списки учасників по банкам, чиї прізвища будуть внесені в колективні листи і чиї права потім будуть захищатися під час переговорів з банкірами, а також під час написання позовів до суду.
 ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ:
 1. Приведення у відповідність до законодавства валютних договорів учасників акції.
2. Створення постійно діючих робочих переговорних груп з керівництвом Приватбанку для поточного вирішення виникаючих проблем і непорозумінь у відносинах між банком та клієнтами банку.
3. Донесення через ЗМІ до широкого загалу українського суспільства реального стану речей в банківській системі України. Інформування громадян України про шляхи і методи захисту ними своїх прав і свобод.
                09.04.2010.                                    ВГО «Наш Захист»
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 922 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]