Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Акція до Дня підприємця. Ігор Гурняк
[ Викачати з сервера (29.5 Kb) ] 27.08.2010, 17:12

Всеукраїнська візуальна протестна акція в День підприємця

 

 

Мета – привернути увагу суспільства до наступу влади на український середній клас.

 

Учасники – перевізники (маршрутки) і таксі обласних центрів України.

 

Основне повідомлення акції  – якщо всі кроки, що заплановані владою, будуть здійснені, наступного року ми будемо святкувати не День Підприємця, а Поминки по підприємництву

 

Опис заходів акції.

1)    Маршрутки і таксі виїжджають на роботу з трьома стрічками – синьою, жовтою та чорною.

2)    В цих транспортних засобах розвішано при вході та на вікнах листівки з поясненням мети акції (різного формату – від А5 для сидячих пасажирів до А3 при вході)

3)    В людних місцях центру міста волонтери роздають листівки (схема – «Ви бачили стрічки на маршрутках і таксі? Так, а що це? Прочитайте наше звернення, і передайте листівку знайомому чи родичу)

 

Підтримка у ЗМІ

1)    Розсилка прес-релізу місцевим та всеукраїнським ЗМІ

2)    Допомога в організації інтерв’ю з таксистами, водіями та волонтерами

 

Ресурси та джерела фінансування

1)    Текстильні стрічки. Мають бути закуплені місцевими організаціями підприємців (найлегше їх купити у великих котушках по 100-200 метрів у галантерейних магазинах), розрізані і роздані водіям в таксопарках напередодні.

2)    Листівки. Роздрук організувати серед тих, хто підтримує підприємницький рух. Організувати передачу водіям напередодні акції. Серед членів організацій (чи їх знайомих та родичів) визначити волонтерів для роздачі листівок.

 

Очікувані результати

1)    Розголос по країні, що підприємництво не склало руки, а бореться, і якщо буде потрібно, зуміє захистити країну від авторитаризму

2)    Відчуття «плече до плеча», тобто візуалізація розуміння того, що нас багато, і ми є потужною силою. Втрата страху (як в 2004 році).

3)    Каталізатор наступних кроків підприємництва, які будуть неочікуваними для влади (так званий фактор «почалось! треба боротись!»)

4)    Привертання на свою сторону непідприємницьких груп суспільства, гуртування навколо ідеї спільної боротьби (без «лягання» під конкретного політика)

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 896 | Завантажень: 109 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]