Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

А. Друзенко. Підприємці знову в шоці!
14.05.2011, 00:42
Підприємці знову в шоці!

З прийняттям ЗУ « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи- підприємця» № 3205-17, від 07.04.2011р. відмінені свідоцтва про державну реєстрацію юридичної і фізичної особи- підприємця.
Закон вступив в силу 7 травня. Тепер при реєстрації підприємця замість свідоцтва буде видаватись ВИПИСКА з Єдиного державного реєстру, який буде підтверджувати факт реєстрації.
А ті підприємці, які вже проводять свою діяльність , залишаються без документу, підтверджуючого їх статус.
Разом з тим податкове законодавство продовжує вимагати підтвердження, що діяльність підприємця відбувається в рамках вибраних видів діяльності. ВИПИСКОЮ це не можливо підтвердити, а тому окремим підприємцям необхідно буде отримувати ВИТЯГ з Єдиного реєстру. ( ціни: ВИПИСКИ- 17 грн., ВИТЯГУ- 51 грн + 3.40 за кожен листок інформації).
Таким чином підприємці для підтвердження свого статусу повинні надати ОРИГІНАЛ ВИПИСКИ і СПРАВКУ з податкової про обраний вид діяльності. Лише для підприємців, які реалізують свої товари (роботи , послуги) кінцевим споживачам – громадянам документально підтверджувати свій статус не потрібно.
Загалом добрі ініціативи К.Ляпіної та Н. Королевської покликані полегшити життя підприємцям обернулися новими додатковими проблемами . Тепер знову кілометрові черги, фінансові та нервові затрати.
І знову запитання – чому влада робить все для погіршення умов ведення малого та середнього бізнесу?
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 590 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 евгений  
0
НУ что тут скажешь уровень наших наёмных работников ниже уровня выгребной ямы.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]