Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

26.08.2010р. відбулася Черкаська обласна конференція малого та середнього бізнесу. Резолюція
30.08.2010, 00:52

Рішення

Конференції Ради ГО малого та середнього бізнесу Черкащини

Від 26.08.2010р.

 

В зв’язку з недосконалістю розробленого проекту, проекту як такого, що не відповідає вимогам Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку економіки України

Пропонуємо:

            Звернутися  до  Президента України з проханням:

1. Зняти з розгляду на Верховній Раді Проект Податкового Кодексу  у другому читанні;

-         2. Зупинити дію  Закону «Про внесення змін до бюджету на 2010р.» в частині  внесення змін до Закону «Про загальнообовязкове пенсійне страхування»».

-         3. Терміново розпочати роботу над пенсійною реформою та розробкою нового проекту  Закону «Про єдиний соціальний внесок», попередньо зупинивши дію Закону «Про єдиний соціальний внесок», прийнятий Верховною Радою 08.07.10р.;

-         4.Створити в регіонах робочі групи по відпрацюванню Податкового Кодексу  по розділам («податок на  прибуток», « Податок на додану вартість», «Податок на доходи фізичних осіб»).

-         5. Розробити нову редакцію розділу  «Адміністрування податків, зборів); яким передбачити забезпечення належних умов для формування сприятливого правового середовища, який повинен стати підставою для стабільного розвитку суб’єктів підприємництва та дати його на обговорення громадськості.

-          6.Розробникам Проекту запропонувати додатковий розділ «Податок з обороту», як альтернативний «Податку на прибуток» та «Податку на додану вартість».

-         7.На період  до 2014р. пропонуємо прийняти Закон «Про спрощену систему оподаткування» в редакції Держкомпідприемництва  України, якій пройшов обговорення в підприємницькому середовищі.

-         8.Розробити пільги  для підтримки  вітчизняного товаровиробника.

-         9. Розробити ЗУ «Про внутрішню торгівлю»

 

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 821 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]