Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

24 серпня я святкувати не буду, я буду поминати. Слюсарев
03.08.2011, 01:09

                           Немає чого робити, як поширювати жовто - блакитну символіку. До речі: правильно буде казати синьо - жовту символіку: кульки, стрічки на одежу, на голову, на сідницю.
                           Краще підвести підсумки 20 річчя незалежної життєдіяльності нашої країни і тоді прийдете до висновку, що НЕЗАЛЕЖНІСТЬ для українського народу не приведе до добробуту українського народу, а вже привела до його пограбування, знедолення, закріпачення новими панами. Українці не здатні бути господарами в своєму домі. Це всерівно як дорослі батько і мати дадуть незалежно діяти своїм дітям - малюкам 3 чи 5 років від народження. Не готовий український народ бути незалежним. Він не готовий до народовладдя. Український народ потребує країну лідера, яка б його повела в житті. Так було всі 750 років існування України. Це час, коли Україна згадується в історії як така.
                            20 років тому була зроблена історична помилка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                            Восени прийдуть народні депутати - самозванці з відпусток і відберуть у українського народу останнє - землю - годувальницю, яка обовязково потрапить до рук іноземців. І після цього запускайте жовто - блакитні кульки, завязуйте стрічки хоч на своєму члені. Ось цього вам ніхто не заборонить. Це не є небезпечним для злодіїв українського народу.
                            Час підводити підсумки! За 15 років з 1945 року Німеччина піднялась з руїн і стала країною - лідером в Європі. За 15 років відбулося японське чудо: з феодальної країни вона перетворилася в світового лідера. За 20 років, маючи великі стартові можливості (7 місце спереду), Україна перетворилася на країну аутсайдера в світі. Показники єкономіки на 4 місці ззаду.
                             Причини цього такі: там були німці та японці, а у нас українці. У українців генетично низький людський потенціал і це змінити не можна.
                             24 серпня я святкувати не буду, я буду поминати.

                                                                              Слюсарев
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 653 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]