Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

22 січня День соборності України
18.01.2011, 02:39
22 січня, 11:00, Київ, міст Патона (збір із правого і лівого берегів на зупинках біля мосту) З’єднаємо береги Дніпра "живим” ланцюгом!

22 січня на мосту Патона до Дня Соборності та 93-ї річниці з дня проголошення Незалежності України кияни об'єднають два береги Дніпра "живим” ланцюгом. Збір учасників на мостум Патона призначено на 11.00. Беручи приклад із першого "живого” ланцюга в Україні, який було утворено в січні 1990 року і котрий об'єднав Київ та Львів, учасники візьмуться за руки і символічно з’єднають два береги Дніпра. Ще однією особливістю акції стане те, що учасники утворять 30-метровий державний прапор. Від мосту Патона колона рушить ходою до Софіївської площі, де о 14:00 відбудеться конкурс малюнків на обличчі та виступи відомих літературних діячів і музикантів. Акція відбувається вже четвертий рік поспіль і з кожним разом збирає все більшу кількість учасників. ЇЇ засновником і організатором є Братство козацького бойового звичаю "СПАС”, а цього року приєдналися ще й ряд інших організацій, серед яких "Молодіжний Націоналістичний Конгрес”,

Громадянський рух "Відсіч", "Молода Просвіта”, «Остання Барикада», "Національний Альянс”. Організатори заходу закликають учасників брати з собою державну символіку. !Будь-яка партійна чи організаційна атрибутика під час акції заборонена, адже мета даної акції - об’єднати українців під національними прапорами, а не роз’єднувати їх на політичні табори.

Паралельно "живий ланцюг” буде утворено і в інших містах по всій Україні. Нагадаємо, що 22 січня 1918 року у приміщенні Київського Будинку вчителя було підписано Четвертий Універсал, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою.

А 1919 року, в цей самий день на Софіївській Площі в Києві було проголошено Акт Соборності українських земель. Запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ та громадськості відвідати захід. Контактні особи: Васильчук Вадим тел. моб.: +38 063 841 44 60; e-mail: vadymyrko@gmail.com
Кішка Іван тел. моб.: +38 096 188 37 93, +38 050 307 20 07; e-mail: kishka.ivan@gmail.com Еще
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 689 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]