Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

19 травня народ вирішить - чи не пора взяти «азаровські» лопати ізакопати цю владу?
15.05.2011, 00:22

19 травня народ вирішить - чи не пора взяти «азаровські» лопати ізакопати цю владу?

PDFДрукE-mail

 

Субота, 14 Травень 2011

Уряд злякався народних хвилювань і готує провокації, щоб перешкодити підприємцям і всім небайдужим людям країни вийти 19 травня на Весняний марш протесту проти антинародної політики влади. Про це заявив голова незалежної профспілки «Підприємці Луганщини», координатор Всеукраїнської громадської акції «Вперед» в Луганській області Ігор Запрудський.

На думку профспілкового лідера, уряд стурбований тим, що проти його руйнівної економічної та антисоціальної політики об'єдналася вся країна. Ігор Запрудський розповів, що 12-13 травня пройшли багатотисячні народні віче у багатьох містах України, сьогодні, 14 травня, проходить акція в Києві, а 19 травня всіх небайдужих громадян об'єднає Весняний марш протесту і Народна колегія Всеукраїнської громадської акції «Вперед» біля стін Верховної Ради.

Ігор Запрудський звернув увагу на обхідний маневр, який робить влада на місцях, щоб зірвати масовий народний протест. «Чиновники запрошують в облдержадміністрації для бесіди представників малого та середнього бізнесу. На цих «міжсобойчиках» ведеться імітація діалогу влади з підприємцями. Мета таких зустрічей проста - заспокоїти людей, відзвітувати перед громадськістю, продемонструвати, що Кабмін нібито щільно працює з підприємцями та враховує їхні вимоги», - заявив Ігор Запрудський.

Голова профспілки «Підприємці Луганщини» закликав не вірити фальшивому діалогу, на який пішов уряд, коли запахло смаженим: «Влада вже зафіксувала повну зневагу до думки людей - жодна наша пропозиція, з тих, що ми передавали до Верховної Ради, врахована не була. Жоден із законопроектів, що входять до пакету «Народна реформа», який ми розробили разом з народним депутатом Королевською, в парламенті навіть не був розглянутий. Ніякий діалог з нами ні на київському, ні тим більше на місцевому рівні ніколи не відбувався. А зараз, виходить, що нас запрошують, чиновники роблять вигляд що слухають, але вони не чують і не збираються нас слухати», - обурюється Ігор Запрудський.

Він вважає, що іншого шляху, окрім як виходити на вулицю і вимагати зупинити свавілля влади, у людей не залишилося. «Звичайно, ми випробуємо всі можливі еволюційні методи, - запевняє Ігор Запрудський, - але ми готові і на крайні заходи, гарантовані нам п'ятою статтею Конституції, де написано, що єдиним джерелом влади в Україні є народ».

Ігор Запрудський закликав усіх вийти 19 травня до Верховної Ради. «На Весняному марші протесту ми висловимо влади наші вимоги і пред'явимо загальноукраїнський ультиматум - негайно прийняти «Народні реформи». Після чого Народна колегія Всеукраїнської громадської акції «Вперед» ухвалить рішення - даємо ми право цій владі працювати далі, або візьмемо «азаровські» лопати в руки, викопаємо яму і всю цю владу закопаємо », - заявив голова незалежної профспілки «Підприємці Луганщини».
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 628 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]