Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

19 липня відбувся Надзвичайний зїзд працівників ринків
22.07.2010, 18:15
Надзвичайний з'їзд працівників ринків об'єднав 48 ринків та висунув ультиматум владі
Василь Небайдужий | 19.07.2010 15:57

19 липня в Одесі відбувся Надзвичайний з'їзд працівників ринків України, на якому була обрана Координаційна рада, котра представляє 48 ринків України, зокрема, ринки "Привоз", "Старокінний" (м.Одеса), "Озерка", "Троїцький" (м. Дніпропетровськ), "Троєщина" (м. Київ), "Центральний" (м.Суми) та "Колгоспний ринок" (м.Кіровоград).

Координаційна рада отримала повноваження впродовж 10 днів оприлюднити план радикальних заходів щодо захисту прав працівників ринків в містах України.

"Сьогодні на ринках зайнята майже четверта частина працездатного населення України, адже постійно зайнятих налічується понад 2,4 млн. громадян, ще близько 4 млн. наших співвітчизників знаходять тут роботу періодично. Тільки за офіційними даними ринки України забезпечують понад третину всього торговельного кругообігу країни та понад 60-85% надходжень до місцевих бюджетів, однак існування більшості ринків зараз під загрозою", – зазначив голова Національного форуму профспілок України Мирослав Якібчук.

Під час заходу учасники виступили з критикою Трудового кодексу, висловились за зміни до Податкового кодексу та проектів законів "Про внутрішню торгівлю" та "Про ринковий нагляд і контроль продукції", а також обговорили наслідки скасування ринкового збору, запровадження єдиного соціального внеску та деяких змін до державного бюджету і пенсійного страхування.

За результатами Надзвичайного з'їзду працівників ринків України учасники виступили зі спеціальним зверненням до Президента України та Прем'єр-міністра, в яких наголосили, що подальше ставлення громадян України до влади буде визначатись значною мірою тим, як ставиться влада до захисту малого і середнього бізнесу, значна частина якого сконцентрована на ринках України.
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 629 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]