Вітаю Вас, Гость
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Для членів КР » Загальний форум Асамблеї » Людський зв'язок » Приймати участь у громадському русі просто (Що може зробити кожен громадянин для країни)
Приймати участь у громадському русі просто
КумДата: Понедельник, 28.11.2011, 16:30 | Сообщение # 1
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Статус: Offline
Важливо залучати нових громадян до громадської роботи, і надавати їм прості інструкції, де і як можна цю роботу виконувати.

От ми закликаємо – "приєднуйтесь до громадянського руху". а яким чином це робити? Я не зміг знайти простий шлях, прості інструкції, а якраз цих простих інструкцій і чекає більшість.

І є люди що хочуть боротись з режимом, але не можуть позвонити, зв’язатись з активом з різних причин – ті новачки і бояться, тим не хочеться знайомитись з новими людьми, той взагалі робітник держструктури.

Для них варто було б зробити на сайті асамблеї спеціальний розділ, чи тему на форумі: «Зроби щось для України зараз», або «приймати участь у громадському русі просто», або «я не можу вийти на площу, як ще можна прийняти участь в громадському русі?». В цьому розділі має бути ввідна стаття – про способи, за допомогою яких громадянин може взяти участь в русі взагалі. Далі мають стояти конкретні справи, які може зробити громадянин: 1) роздрукувати і розповсюдити одну з опублікованих статей спеціально для розповсюдження по людях 2)розмістити в інеті ссилку на сайт асамблеї 3) написати і відіслати листа певного змісту певним органам….. і т.д. Надалі можна було б розділити справи по регіонах. Результатами можна ділитись на форумі. Таких справ є багато і багато хто міг би взяти участь, та просто не знає яким чином це зробити. По крайній мірі з нашої сторони було б правильно надати прості інструкції, люди в нас обмежені і з фантазією туго.

Чи може є якісь реурси в інеті з подібним так би мовити контентом? діліться


Сообщение отредактировал Кум - Понедельник, 28.11.2011, 16:31
 
kantorskiyДата: Вторник, 02.11.2021, 15:18 | Сообщение # 2
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Статус: Offline
Приймати участь у громадському русі потрібно зі знанням діла руху, а яке діло руху? Діло руху - построїти новий справедливий порядок для нас, тобто для самих себе, і відповідальність за правильний порядок дуже велика! Яка правильна методика побудови нового српаведливого порядку? Це не просто виходити на майдан і проголошувати лозунги, це набагато складніше! Це кропітка рутинна робота зі знанням справи! Постановка питання побудови нового порядку саме головне, і для побудови нового справедливого порядку потрібні знання! А що ви знаєте? Знання фізмату і філософії малувато буде, а також знання новітніх компютерних технологій і програмування теж недостатньо, знання економіки, політекономіки, фінансів теж малувато, до цих знань потрібно вам ще додати знання канонічного фізмату, і тоді можна приступати до побудови нового српаведливого строю в основі якого буде економячна матриця золотого преретину, бухгалтерія золотого перетину по образу і подобію природньої бухгалтерії синтезу і розподілу матерій у всесвіті, змоделювати природній процес в економічний процес вироблення і розподілу матеріальних благ в суспільстві. З одного боку це просто, а з іншого все дуже складно. Всесвіт теж побудований за таким принципом: дуже просто і водночас занадто складно! Обмежений всесвіт є неосяжним! Розмір всесвіту 10 у 36 степені метрів, розтягнутий до 3,14159*10 в 36 степені метрів. Канонічний фізмат можна скачати тут: 
http://www.seredniy-klas.org/load/sergej_kantorskij_kanonicheskoe_fiziko_matematicheskoe_znanie_tvorca_vselennoj/1-1-0-2919
 
Для членів КР » Загальний форум Асамблеї » Людський зв'язок » Приймати участь у громадському русі просто (Що може зробити кожен громадянин для країни)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: