Вітаю Вас, Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Для членів КР » Загальний форум Асамблеї » Людський зв'язок » Приймати участь у громадському русі просто (Що може зробити кожен громадянин для країни)
Приймати участь у громадському русі просто
КумДата: Понеділок, 28.11.2011, 16:30 | Повідомлення # 1
Група: Пользователи
Статус: Offline
Важливо залучати нових громадян до громадської роботи, і надавати їм прості інструкції, де і як можна цю роботу виконувати.

От ми закликаємо – "приєднуйтесь до громадянського руху". а яким чином це робити? Я не зміг знайти простий шлях, прості інструкції, а якраз цих простих інструкцій і чекає більшість.

І є люди що хочуть боротись з режимом, але не можуть позвонити, зв’язатись з активом з різних причин – ті новачки і бояться, тим не хочеться знайомитись з новими людьми, той взагалі робітник держструктури.

Для них варто було б зробити на сайті асамблеї спеціальний розділ, чи тему на форумі: «Зроби щось для України зараз», або «приймати участь у громадському русі просто», або «я не можу вийти на площу, як ще можна прийняти участь в громадському русі?». В цьому розділі має бути ввідна стаття – про способи, за допомогою яких громадянин може взяти участь в русі взагалі. Далі мають стояти конкретні справи, які може зробити громадянин: 1) роздрукувати і розповсюдити одну з опублікованих статей спеціально для розповсюдження по людях 2)розмістити в інеті ссилку на сайт асамблеї 3) написати і відіслати листа певного змісту певним органам….. і т.д. Надалі можна було б розділити справи по регіонах. Результатами можна ділитись на форумі. Таких справ є багато і багато хто міг би взяти участь, та просто не знає яким чином це зробити. По крайній мірі з нашої сторони було б правильно надати прості інструкції, люди в нас обмежені і з фантазією туго.

Чи може є якісь реурси в інеті з подібним так би мовити контентом? діліться

Повідомлення відредагував Кум - Понеділок, 28.11.2011, 16:31

Для членів КР » Загальний форум Асамблеї » Людський зв'язок » Приймати участь у громадському русі просто (Що може зробити кожен громадянин для країни)
Сторінка 1 з 11
Пошук: