Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Октябрь » 8 » Заява про загрозу китайських інвестицій та передачу земель сільськогосподарського призначення
13:11
Заява про загрозу китайських інвестицій та передачу земель сільськогосподарського призначення

ЗАЯВА

про загрози  у зв’язку із реалізацією органами влади України

залучення програми китайських інвестицій і недопущення надання в довгострокову оренду земель сільгосппризначення китайським інвесторам.

 

08 жовтня 2013 року                                                                            м. Херсон

 

Із англомовного сайту китайської газети South China Morning Post, зі слів Міністра агрополітики України Миколи Присяжнюка та від голови ради директорів українського агрохолдінгу KSG Agro Сергія Касьянова стало відомо про те, що китайська корпорація Xinjiang Production and Construction Corps не тільки має плани, а й вже домовилася із владою України про великий проект, розрахований на 50 років, який починається у 2014 році. В його рамках китайська сторона, в особі Синьцзянського виробничо-будівельного корпусу китайської армії вже підписала 31 травня 2013 року перший протокол про наміри з агрохолдингом KSG Agro. Згідно інформації сайту китайської газети South China Morning Post, таким чином китайці розраховують створити нові робочі місця для китайських працівників, а у випадку успішної реалізації проекту Україна стане найбільшим закордонним виробником китайської сільськогосподарської продукції.

 

По информации South China Morning Post, на першому етапі українці повинні здати в оренду китайцям «100 тис. га - площа розміром з Гонконг - високоякісних сільгоспугідь на сході Дніпропетровської області, в основному для вирощування сільгосппродукції і розведення свиней».

Надалі китайці планують отримати в оренду з наступним викупом у власність  3 млн. гектарів земель сільськогосподарського призначення. Є багато джерел, які підтверджують про готовність влади України надати таку кількість земель України Китаю. 3 млн. гектарів землі - це практично 5 % всієї території України. Це більше, ніж уся Київська область зі столицею включно. А раз мова йде лише про землі сільгосппризначення, то проект надання земель китайцям повинен охопити кілька регіонів. До таких належать Херсонська область та АР Крим, влада яких також активно впродовж останніх років обмінюється делегаціями з Китаєм і досягла ряд домовленостей «про співпрацю» на цих землях України.

         Як бачимо, це не жарти і не марево уві сні! Це цілком достовірна інформація, яка дає підстави громадянському суспільству реагувати на кроки та дії влади України.

 

Земля – це Божий дар тому народові, який на ній перебуває! Земля це засіб виробництва, засіб життя, робочі місця тисячам поколінь людей, які на ній живуть. Обов’язок влади – захищати ці національні цінності, національні інтереси українського народу. Влада мусить робити все можливе, щоб створювати найсприятливіші умови для життя і праці українців на землі.

Але в останні роки влада України демонструє небезпечні ознаки відсутності патріотизму щодо власного народу. На жаль, саме влада Партії регіонів, Президента Януковича та Уряду Азарова проявляє всіляке сприяння зацікавленості іноземних імперіалістичних кіл на позбавлення українського народу власних земель, як життєвого простору і відтіснення його в резервації задля допуску на ці землі чужинців та іноземних компаній і навіть армій.

Прослідковується історична паралель в часі і схожість злих намірів, коли чужинська влада організувала голодомор в селах України 1932-1933 років, з метою знищити значну частину народу, який є не тільки носієм і сувереном влади, а й її захисником. По наслідках, які можливі в результаті вилучення 3 (трьох) мільйонів гектарів сільгоспземель у народу і надання їх китайській армії, це навіть гірше, ніж Голодомор 1932-1933 років! Бо тоді за відповідний період часу багатьох років була можливість сім’ям українців відродитися в тих селах, які були пограбовані і знищені НКВД та Червоною Армією.

Зараз же, підписанням договорів із владою та компаніями Китайської Народної Республіки про надання китайській армії і компаніям у піввікове користування трьох мільйонів гектарів найцінніших земель, ВЛАДА УКРАЇНИ РОБИТЬ ЗЛОЧИН ПРОТИ ВЛАСНОГО НАРОДУ!

Наперед відомо, що китайські інвестори не вкладають інвестицій шляхом надання якійсь країні грошового чи товарного капіталу. Разом із продукцією та іншим ресурсом на територію України нахлине міграція нужденних китайців, які власноруч будуть обробляти нашу УКРАЇНСЬКУ ЗЕМЛЮ та повністю забирати все вирощене на ній, залишаючи виснажені, сплюндровані масиви непридатних пустель та тисяч емігрантів-китайців, які асимілюються серед населення України, створивши китайські гетто, китайські квартали в містах і поселення в селах. Такі наслідки в попередній історії були можливі лише за умов збройного захоплення ворожими арміями земель України та фізичного поневолення населення. Через такі китайські поселення і гетто в містах Америки та Європи поширюється міжнародна злочинність, наркотрафік, проституція ігорний бізнес тощо.

Така політика проводиться глобальним всесвітнім тіньовим урядом для знесилення, послаблення і руйнації тих країн, які становлять загрозу планам глобалізації світу шляхом і засобами керованого хаосу та руйнації.

Хіба це потрібно народові України!? Хіба заради цього ми прагнули отримання незалежності на власній землі, яку зараз на піввіку віддають іноземцям ?!

Описане вище не є проектом чисто китайських інвестицій. По суті це проект китайської експансії в Україні, який вже реально починає реалізовуватися.

         Впродовж двох останніх десятиліть влада України цілеспрямовано руйнує виробничу інфраструктуру села не даючи перспектив на відродження і розвиток села. Це доказово видно по довготривалій практиці підвищення цін на паливо навесні, коли треба сіяти, і восени, коли потрібно вбирати врожай. Застосовується постійна практика умисного заниження закупівельних цін на сільгосппродукцію. Різними квотами і заборонами Уряд України так регулює питання реалізації сільгосппродукції аграріями, щоб тисячі господарств, фермерів не мали можливість вигідно напряму продавати свою продукцію на вільному ринку, в першу чергу – зовнішніх. Таким чином створюються тепличні умови для монополізації аграрних ринків на користь декількох олігархів, які за безцінь скуповуючи зо всієї України сільгосппродукцію, продають її з величезним прибутком на зовнішні ринки за кордон.

Підтвердженням цьому є практика заборони Урядом вивезення багатьох найменувань сільгосппродукції за кордон, в т. ч. і у 2013 році.

         Але найлегший і найприбутковіший бізнес для влади – це продаж землі! Всі розуміють, що поки на строк дії мораторію до 2016 року вільний продаж неможливий, але можлива довгострокова оренда на 49 років з розрахунком на послідуючий викуп земель.

         Для операцій з землею влада України створила вже і відповідний організаційно-правовий інструмент. 2 липня 2012 року Кабінет Міністрів України своєю постановою створив Державний земельний банк. Згідно з документом, створюється Публічне Акціонерне Товариство «Державний земельний банк» із статутним капіталом 120 млн грн. 100% статутного капіталу банку належить державі. Державний земельний банк має право здійснювати операції із земельними ділянками і майновими правами на земельні ділянкиДо статутного капіталу банку увійдуть сільськогосподарські землі, які будуть передані в його управління. У зв'язку з цим з 1 січня 2013 року розпочато інвентаризацію державних земель сільськогосподарського призначення з метою внесення їх у статутний капітал Державного земельного банку. Площа таких земель вже складає 2,6 млн. гектарів землі. Земельний банк починає свою роботу у жовтні 2013 року і видаватиме кредити аграріям за 6-8% річних під заставу землі.

         Вільних земель в Україні для надання їх китайцям НЕМАЄ! Це означає, що влада України, задля реалізації домовленостей з Китайською Народною Республікою на 3 млн. га сільгоспземель, буде застосовувати  ПОЛІТИКУ ЗІГНАННЯ З ВЕЛИКИХ МАСИВІВ ЗЕМЕЛЬ КОРІННОГО НАСЕЛЕННЯ В ОСОБІ АБОРИГЕНІВ-УКРАЇНЦІВ! Для цього слід очікувати рейдерські захоплення земель, штучні банкрутства сільгосппідприємств, доведення до краху, засоби економічного, процентного і фінансового рабства. Все це робиться задля разового збагачення кількох багатих і впливових владою сімей на шкоду мільйонам українців та України. Це прояв корупційної складової сучасної влади України, яка є необмежена і непідконтрольна широким верствам населення!

Те, що відбувається в останні два роки в земельній політиці влади України – прояв доказу неетнічності українського походження вищих представників влади України та доказ маріонетковості політичного режиму влади України! Саме неетнічні українці, неукраїнський етнос здатен на зраду нерідного йому народу та наругу над нерідною для нього землею. Якщо це не так, то просимо на справах доказати зворотнє!

 

Зважаючи на вище викладене, вимагаємо від Верховної Ради України, Президента України та Уряду України:

негайно розробити і затвердити Програму протекції і сприяння національному сільгосптоваровиробнику задля забезпечення заохочень національних інвесторів у сільське господарство України;

-  китайські інвестиції дозволити лише за принципом «грошові і товарні інвестиції без китайців в Україні та її землях»;

-  зняти всі адміністративні заборони і обмеження, забезпечивши вільний доступ українських виробників сільгосппродукції на зовнішні ринки;

-  припинити практику регулювання закупівельних цін на сільгосппродукцію шляхом їх адміністративного неринкового заниження;

-  закупівлю сільгосппродукції на внутрішні ринки робити засобом податкових і цінових заохочень виробників, а не силою і примусом/

 

 

Представники осередків політичних

партій, громадських об’єднань і

організацій Херсонської області:

Матеріал в тему: http://www.ntv.ru/novosti/659016/





Переглядів: 917 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]