Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Серпень » 10 » ЗАЯВА ПРО ПРИЙНЯТТЯ ПРОГРАМИ ДІЯЛЬНОСТІ ВСЕСВІТНЬОГО УКРАЇНСЬКОГО ГРОМАДСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ПОЗАПАРЛАМЕНТСЬКИХ ПОЛІТИЧНИХ, ГРОМАДСЬКИХ, РЕ
15:01
ЗАЯВА ПРО ПРИЙНЯТТЯ ПРОГРАМИ ДІЯЛЬНОСТІ ВСЕСВІТНЬОГО УКРАЇНСЬКОГО ГРОМАДСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ПОЗАПАРЛАМЕНТСЬКИХ ПОЛІТИЧНИХ, ГРОМАДСЬКИХ, РЕ

ЗАЯВА

 

ПРО ПРИЙНЯТТЯ ПРОГРАМИ ДІЯЛЬНОСТІ ВСЕСВІТНЬОГО УКРАЇНСЬКОГО ГРОМАДСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ПОЗАПАРЛАМЕНТСЬКИХ ПОЛІТИЧНИХ, ГРОМАДСЬКИХ, РЕЛІГІЙНИХ, КУЛЬТУРНИХ, НАУКОВО-ТЕХНІЧНИХ, БІЗНЕСОВИХ ТА ІНШИХ ОРГАНІЗАЦІЙ(ОБ’ЄДНАНЬ).

 

01 серпня 2013р.                                                                                                         м. Київ

 

Всесвітнє Українське громадське  об’єднання (ВУГО)--   це юридично не зареєстрована Світова організація українців, ядром якої є необмежена ні зверху, ні знизу  кількість зареєстрованих українських опозиційних організацій як в Україні, так і за її межами незалежно від профілю їх діяльності, які не байдужі до економічної, правової, соціально, культурної, екологічної і морально-психологічної ситуації в Україні, воно де-факто є опозиційним до діючого на даний момент режиму в Україні.

 

Керуючим органом  ВУГО є КОМІТЕТ, до якого входять представники організацій-підписантів, керівники яких підписали дану  П Р О Г Р А М У      Д І Я Л Ь Н О С Т І.

 

Метою діяльності ВУГО є не політична діяльність, кінцевою метою якої  є, як правило, прихід до влади. Проте ВУГО залишає за собою право співпрацювати з політичними організаціями демократичного спрямування, відповідно підтримуючи адекватних представників таких партій на виборах всіх рівнів, включно з рекомендацією найбільш яскравих представників ВУГО про їх участь в безпосередньому управлінні державою під брендом тих партій, яких підтримує ВУГО з правом відкликання своїх представників у випадку компрометації ними своєю діяльністю ВУГО чи неадекватною діяльністю партії, яка привела їх до будь-якої влади. Лобіювати внесення доповнень до Виборчого Кодексу проект закону про вибори по пропорційно-рейтінговій системі(ПРЕС) та щодо участі українців діаспори у виборах парламенту та президента України.

 

ВУГО не має свого лідера і всі рішення та дії по реалізації цих рішень приймаються і контролюються КОМІТЕТОМ, проте ВУГО залишає за собою право запрошувати на цю посаду і затверджувати КОМІТЕТОМ будь-якого авторитетного українця не залежно від місця його проживаня в світі і громадянства, часу проживання в Україні та за її межами, організувати його підтримку за посередництвом політичних партій на найвищі посади в Україні – Президента, Прем’єр-міністра і інших посадових осіб.

 

Метою діяльності ВУГО, при масовому входженні до ньюго позавладних громадян, через громадські об’єднання низових рівнів різних спрямувань, є створення умов в Україні для керування державою народними масами, які реально обирають лідерів, а не йдуть на заклики самозванців, що не відповідають цьому статусу.

Ідеї ВУГО найбільш близькі до ідеї Народного Руху України, лише більш структуровані і наближені до реалій в Україні чи за її межами і є спробою об’єднати зусилля тисяч громадських організацій і десятків малопотужних партій  для реалізації мрій українського народу про краще життя у всіх його проявах. зрозуміло що ідеї ВУГО не змінять психології людей, які переконані, що саме вони є найкращими для зміни ситуації в Україні і ніщо не примусить їх самоліквідуватися чи об’єднатися з більш потужними організаціями. Але вступ до/чи підтримка  ВУГО  створює єдиний механізм для якісного підсилення їхніх ідей до покращення  ситуації в Україні в рамках ВУГО без знищення своєї самоідентифікації, яка склалася на протязі більш ніж 20 років існування Незалежної держави і за майже 100 років продуктивної боротьби за незалежність України діаспорних організацій по всьому світу.

З іншої сторони не виключено, що саме партія, яка є нашим підписантом, при підтримці  ВУГО прийде до влади в Україні і при її правильних діях, при жорсткому контролі зі сторони  ВУГО, реалізує свою програму.

Виконання ПРОГРАМИ  ВУГО неможливе без докорінної ломки структури, створеної за роки псевдонезалежної України з ознаками дискримінації по відношенню до української нації в Україні, а також політичної  та економічної дискримінації українців за кордоном шляхом введення нових законів. В цьому плані ОБ’ЄДНАННЯ визнає пріоритетною діяльність щодо подальшої демократизації  державного облаштування  України.

Виконання ПРОГРАМИ ВСЕСВІТННЬОГО УКРАЇНСЬКОГО  ГРОМАДСЬКОГО  ОБ’ЄДНАННЯ (ВУГО) по відродженню України як у законодавчій та виконавчій владі неможливе без залучення представників української діаспори до відродження України, які побудували прекрасну Україну в діаспорі на своїх принципових засадах, що різко відрізняється від жалюгідних потуг діючого режиму. Діаспора є основним інтелектуальним і економічним інвестором української держави, а при участі її у владі потужність цих інвестиції незрівнянно зросте. ВУГО має в своєму розпорядженні програму економічних перетворень на перспективу і розроблені механізми її реалізації економічного розвитку України. Українська діаспора є потужним і незадіяним резервом економічних і інших перетворень в Україні.

КОМІТЕТ ВУГО затверджує довгострокову стратегічну програму ЕКОНОМІЧНОГО  розвитку України з першочерговими етапами розвитку певних галузей за пріоритетами в короткостроковій перспективі (3-5років), концентрує і вкладає ресурси держави лише в цей напрям з тим, щоб суттєво зрушити з місця проблему (наприклад дороги), а не розпорошує ці ресурси безслідно, як наглядно показує "діяльність" чотирьох попередніх каденцій влади, які не мали такої стратегічної програми і діяли, ручним не контрольованим народом способом, базованим на «принципах сім’ї», особистої відданості, кумівства, «дружби». Таким чином стратегічна програма економічного розвитку не повинна змінюватися на майбутні десятиліття, змінюються лише тактичні зусилля по виконанню етапів програми відповідно до затверджених пріоритетів.

Відповідно, короткотермінове перебування при владі конкретного складу парламенту, президента, уряду та інших високопосадовців (4-5 років), підпорядковане виконанню певного етапу (4-5 років) стратегічної економічної програми. В ідеальному випадку претендентам на відповідні владні повноваження потрібно займатися не бутафорною агітацією своїх програм витрачаючи державні та приватні фінансові ресурси на вітер і підкуповуючи електорат з наперед передбаченим планом відмивання тих коштів при приході до влади, а просто переконати КОМІТЕТ, який представляє електорат, в своїй профпридатності для виконання  5-річного етапу стратегічної  економічної програми і заручитися його підтримкою.

Виходячи з такої моделі управління державою очевидно, що основним завданням майбутньої української держави є економічний спурт, а необхідною (але не достатньою) умовою його є повернення до політичної моделі держави 2006р.,тобто вся повнота економічної влади повинна належати прем’єр-міністру, а президентські повноваження поширюються лише на зовнішню і внутрішню  політику держави. При чому ця політика також підпорядкована виконанню етапу стратегічної програми, що припадає на термін діяльності президента і уряду. Члени парламенту, які повинні пройти  люстрацію КОМІТЕТПМ також очікувано направляють свої зусилля на виконання економічної програми.В інщому випадку деструктивні елементи повинні бути відкликані механізмом пропорційно-рейтингової смстеми (ПРЕС).

Для убезпечення держави від негативної ситуації, створеної дуалізмом управління в 2006-2010рр., кандидати в Президенти (незалежно від політичної сили чи громади, яку вони представляють) повинні йти на вибори з наперед створеним урядом і планом виконання чергового етапу економічної стратегічної програми ОБ’ЄДНАННЯ, підписаної як майбутнім Президентом, так і його Прем’єр-Міністром

У випадку створення діючими Президентом і Прем’єр-Міністром ситуації 2006-2010р.

обоє подають у відставку, а їх місце займає, за рішенням ЦВК, наступна по рейтингу пара згідно результатів  виборчого процесу .

ОБ’ЄДНАННЯ, як неполітична організація залишає за собою право сприяти формуванню уряду, обирати собі політичного лідера-кандидата в Президенти і разом з ним йти на вибори Президента.

 ІІ.   СТРУКТУРА ОБЄДНАННЯ

 

Структурними одиницями ОБ’ЄДНАННЯ є зареєстровані українські опозиційні організації як в Україні, так і за її межами незалежно від профілю їх діяльності.

Представництво територіальних  громад в КОМІТЕТІ може бути обмежене кількістю областей. Це означає, що всі територіальні громади області об’єднуються і мають єдиного ними обраного представника в КОМІТЕТІ.

За таким зразком будується представництво в КОМІТЕТІ ідеологічно близьких малочисельних партій.

Структуризовані громадські і релігійні організації як "Просвіта”,  «Спілка офіцерів України(СОУ), УПЦ, УГКЦ також мають по одному представнику в КОМІТЕТІ. Об’єднання громадських організацій діаспори в Європі, США і країнах СНД з осідком в Києві, яке представляє лише ці організації, що не входять до СКУ, може мати лише одного представника в ОБ’ЄДНАННІ.

Більшість Громадських українських організацій Австралії, частини Європи, Росії , США, Канади представляє  Світовий Конгрес Українців (СКУ) і тому він може мати єдиного представника в ОБ’ЄДНАННІ.

Щодо громадських організацій України, які очевидно не мають спільної платформи, представництво кожної формується на підставі їх активності, ефективності чи унікальності їх діяльності.

 

Структура  ВУГО  показана в додатку№1.

Підрозділи програм

Економічна

Гуманітарна:

Промислово-Енергетична

Медична

Освітня

Військово-патріотична
Сільськогосподарська

Екологічна

Соціальна

Правова

Культурна

Спортивна

 

Підписи керівників-засновників ВУГО:

Переглядів: 732 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]