Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Февраль » 19 » Владимир Горб 18 февраля г. 11:10 Розуміння куди летіти, приходять птахам які зібралися в зграю.
14:42
Владимир Горб 18 февраля г. 11:10 Розуміння куди летіти, приходять птахам які зібралися в зграю.
Владимир Горб18 февраля г. 11:10
Розуміння куди летіти, приходять птахам які зібралися в зграю.
По-перше.
Заявляю організаторам: я буду брати участь у всіх мирних протестах і силових протистояннях, які спрямовані проти бандюковичів, проти антиконституційних, антиукраїнських і антинародних дій влади.
Але, ні красиві слова піднімуть відповідальну частину українського народу. Відповідальних громадян, українців за духом і крові більше ніж достатньо. 1% таких громадян здатні в країні навести конституційний порядок. Це аксіома.
Аксіома й те, що у всіх історичних доленосних подіях ті, кому народ довірив керувати його завоюванням - зраджували цей народ.
Якщо я, відповідальний громадянин, повинен заради благополуччя нащадків і всього свого народу віддати своє життя, то я можу такі дії вчинити, якщо буду знати, що НІКОЛИ мій народ свою суверенну владу нікому не довірятиме і нікому не довірить розпоряджатися загальнонародною власністю, землею, надрами , повітрям, водою. У поняття «відповідальний громадянин» я вкладаю наступний сенс.
Я відповідальний за життя та благополуччя своє і своїх дітей.
Я відповідальний за благополуччя свого батька й матір.
Я як відповідальний громадянин України, готовий покласти своє життя за благополуччя свого народу.
Я ніколи і нікому, не довірю долю своїх рідних і близьких, долю своєї Богом даної мені країни.
Я, як відповідальний громадянин знаю, як створити систему управління моєю державою, систему, яка буде створювати всі умови благополучного розвитку кожного окремого українця.
Звертаюся до тих відповідальним громадянам, які будуть мене агітувати боротися за Юлю, Юру, Сеню, Сашу, Віталія, Анатолія, Олега. Марні ваші труди. Ні народ, ні я на таку боротьбу не вийду й не тому, що я їх не поважаю як громадян. Я знаю, що в цій системі управління моєю державою вони обов'язково стануть на шлях узурпації влади, яка їм по визначенню не належить, а без влади ця система безглузда. Протиріччя закладено в саму систему. Таким чином, в Україні всі без винятку політичні партії, в програмі яких, позначено ощасливлення народу без участі самого народу, по суті, антинародний. Система «представницької демократії» придумана на зорі минулого століття тими ж ротшильдами, рокфеллерами, та іншими представниками певної національності і віросповідання, але це вже інше питання. Ми українці. Наші предки були волелюбними, гордими і сильними духом людьми. Єдиний народ, що має багатовікову історію народовладдя. Тарас і наші Славні Предки, дивляться на нас. Бог любить Україну і чекає від нас мужніх вчинків.
Слава Україні! Слава героям, визволителям України від її гнобітелів!
Переглядів: 733 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]