Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Июнь » 26 » Віталій Уманець. Формування регіоналами загонів із «тітушок» перетворює Україну на Німеччину 30-х років минулого сторіччя
22:14
Віталій Уманець. Формування регіоналами загонів із «тітушок» перетворює Україну на Німеччину 30-х років минулого сторіччя

Формування регіоналами загонів із «тітушок» перетворює Україну на Німеччину 30-х років минулого сторіччя

Posted: 25 Jun 2013 08:47 PM PDT

 

 

Історія Вадима Тітушка досі вважалася казусом. Нині ж вона набуває розмаху загальнодержавної тенденції. Бо «тому у дійсності ми безліч прикладів чуємо».

Раніше вважалося: ну є випадковий поодинокий спортивний клуб у райцентрі Київської області Білій Церкві, вихованці якого, як ландскнехти, їздять по усій Україні, і виконують завдання влади по побиттю та дискредитації опозиції, журналістів та вчительок. По відбиранню майна, що сподобалось чи то владі, чи то наближеним до неї манкуртам.

Хтось, під прикриттям безкоштовного сиру, формує по всій країні подібні штурмові загони. Вам нічого це не нагадує? Німеччину 30-хроків минулого сторіччя? Знайдіть, як кажуть, 10 відмінностей! І чим там усе закінчилося? У чий бік зараз рухаються ці «антифашисти»? «Коричнева чума» на порозі, але її плекають ті, хто називає себе «антифашистами»!

Бандитів на усю країну не вистачає і хтось почав вербувати у банду українських дітей!

До якого ступеню падіння мали дійти наші моральні цінності, коли хлопчаки із українськими прізвищами стоять під плакатом: «Убей в себе украинца! Возродись русичем! Хватит мычать на мове!» Щоправда, під час бійки вони гукали до своїх виключно: «Пацани!». Вони, насправді, не українці, вони люмпенізовані пацани.

Хоча чого дивуватися, якщо батьки віддають свій голос за 100 гривень, що ж дивного, що їхні діти продають приблизно за таку ж ціну бандитам свої кулаки?

На сторінці «ВКонтакте» цих хлопців більшу частину фотографій складають фото дорогих автівок та елітного алкоголю. Ось чого він прагне. Але для цього потрібні гроші, а де їх узяти випускнику Ліцею (колишнього ПТУ) у місті, де непоганою рахується зарплата у 1000 гривень?

Колись казали, що спорт це — мир. Тепер ми знаємо, що спорт — це війна, молоді спортсмени заробляють собі на життя побиттям людей. Тітушки, Стрижаки, Слепченки, Дудніки, Пуклічі.

Конфлікт вже тліє і спалахнути на повну потужність може в будь-який час. І допоки наших «героїв» не побачить уся країна, їхні рідні, близькі, друзі не побачать, яким промислом вони заробляють собі на життя, подібні штурмові загони множитимуться і розповзатимуться по всій Україні, як ракова пухлина.

 

 

Віталій Уманець

Переглядів: 777 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]