Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Январь » 25 » ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ особисто ДО ЮЛІІ ТИМОШЕНКО
21:44
ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ особисто ДО ЮЛІІ ТИМОШЕНКО


25 января г. 19:23
ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ особисто ДО ЮЛІІ ТИМОШЕНКО !

Шановна Юліє Володимирівно! На жаль, у своєму житті людина тільки тоді має мотивацію для протидії беззаконню та прагнення зупинити його, коли відчуває наслідки беззаконня на собі. Оцінюючи теперішню ситуацію ,в якій опинилися усі громадяни України і Ви,у тому числі, робимо висновок, - ми , українці , маємо використати її на користь ошуканого Українського народу.
Шкода, але опозиція нічого іншого, крім безпорадності, продемонструвати своїм виборця не здатна. Спроби опозиційних сил зупинити безлад слабкі та безуспішні. Звертаючись до свого народу із закликом виходити на вулицю для захисту від безладу, опозиціонери не знають, що робити, а може не мають бажання докорінно змінити існуючий політичний режим. Бо і самі не проти б ним скористатися у разі повернення до органів влади.
Єдине, що може і повинно вивести сьогодні українців на вулицю – це захист своєї - національної скарбниці - багатства української нації. Бо і за тих, і за інших ми вже виходили. Безрезультатно! Прийшов час виходити за себе.
У зв’язку з цим, ми переконані , що саме тепер настав час негайного вирішення питання про встановлення конституційного ладу в Україні та повернення національного багатства українцям. Не оформлене у законний спосіб право власності УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ на національне багатство має тяжкі , негативні наслідки для держави та народу. Така ситуація дозволяє безкарно переслідувати політичних та громадських діячів, які є національною елітою української нації.
Прийшов час повертати історичні(де - факто) і юридичні(де - юре) борги.
Це випливає з правового та історичного аналізу стану речей в Україні від 1990 до 2013 року, а саме:
- виключними власниками національного багатства ( Декларація про державний суверенітет України ), що була загальнонародною ( державною власністю ) за ст.10 Конституції УРСР на 1990 р.(на момент проголошення Декларації про державний суверенітет) були 52 млн українців ;
- 24 жовтня 1990 року Законом УРСР "Про зміни і доповнення Конституції (Основного Закону) Української РСР" N 404-XII було зупинено дію ст.10 Конституції УРСР про загальнонародну ( державну ) власність до набрання чинності нової Конституції ( тобто до 13.07.1996 року) ; 
- стаття 170 Конституції УРСР встановлювала :"Всі закони та інші акти державних органів України видаються на основі і відповідно до цієї Конституції ;
- тому з 24.10.1990 року і до 14.07.1996 року всі закони про приватизацію у відсутність норм Конституції - ФІКТИВНІ , так само , як і сама приватизація; 
13.07.1996 року громадяни України повинні були прокинутися заможними людьми , громадянами -власниками землі її надр ... ( ст.13 -14 Конституції України ) та власниками майна територіальних громад сіл , селищ , міст, районів у містах, а саме : рухомого , нерухомого майна , місцевих бюджетів , землі ... (за ст.140-143 Конституції України );
Відповідно до Декларація про державний суверенітет України , Конституції УРСР та Конституції України , до цього часу політичним устроєм національної держави України не утворені органи безпосереднього управління територіальних громад народу української нації у межах сіл , селищ , міст, районів у містах ,які мають статус національних адміністративних одиниць ( Декларація про державний суверенітет України).
На жаль, цього не сталося. До сьогодні у нас немає реєстру власників територіальних громад і держави ,у нас немає реєстру власності громадян України на майно територіальних громад і держави, тому, і не може бути контролю ні над виборами , ні за роботою обранців , ні над робою призначених чиновників. 
Єдине, що маємо на 22-й рік існування власної держави - це вкрадене у неконституційний і незаконний спосіб усе без виключення національне багатство. 
Національне багатство, позбавлене власника, залишається вже 22 роки об’єктом неправових відносин. Це означає, що всі документи про власність у олігархів так само фіктивні. Для того, щоб ту фікцію захистити, вони створили незаконний, неконституційний, злочинний, антинародний авторитарний режим. 
Такий режим потрібен виключно олігархічно – злочинним кланам, бо оформити у законний спосіб вкрадену у громадян України власність, вони юридично не можуть 
Тому, єдиний для них вихід - утриматися будь – якими способами: тиском , залякуваннями та іншими злочинними діями.
Безлад буде тривати до тих пір, поки ми з вами, громадяни України, не зрозуміємо, що покінчити з цим можна, лише оформивши у законний конституційний спосіб національне багатство на його власників - ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, власників і держави, і на територіальні громади .
Такі прояви свідомості громадян України вже проросли в Черкаській, Луганській, Одеській, Запоріжській , Львівській, Житомирській областях , місті -герої Києві і переконані , що цей процес буде підтриманий по всій території України небайдужими громадянами.
Встановити конституційний лад для українського народу може також гарант Конституції України - Президент України , голови міських, сільських, районних у містах рад ,які є гарантами Конституції України на місцях.
Так, надії на теперішнього Президента України немає . Сподіваємося, що наступний посадовець на цій посаді, яким, за підтримки українського народу можете бути і Ви, Юліє Володимирівно, виправдає довіру українського народу до встановлення конституційного ладу в Україні та повернення національного багатства його власникові – українському народові!
Тим більше, що у опозиційних сил є такі можливості на місцевому рівні, де вони представлені, як політичні сили , започаткувати такий процес : необхідна тільки воля іх лідера.
Віримо в те, що Ви справді бажаєте добра своєму народові, страждаючи у застінках злочинного антинародного режиму. Знаємо, що Ви маєте силу волі і мудрість, яка допоможе Вам стати поряд з кожним свідомим українцем, який прагне справедливості на своїй рідній ЗЕМЛІ. 
Юліє Володимирівно! Настав час Вам і нам скористатися останнім шансом: проголосити шлях на встановлення конституційного ладу. Впевнені , що на цьому шляху Український народ Вас обов'язково підтримає.
Рімма Білоцерківська, голова громадської організації « Правовий простір» міста Сєвєродонецька Луганської області ;
Валентина Крицак, голова Херсонської ГО «Громадське об’єднання «Добро»;
Лариса Лисюк , громадська організація "Правовий простір” міста Олександрія Кіровоградської області ;
Станіслав Сурай , голова територіальної громади Придніпровського району міста Черкаси;
Василь Микуленко , голова Черкаської міської асоціації органів самоорганізації населення ;
Іван Байор , обраний голова територіальної громади с. Руда , Кам'янка- Бузького району , Львівської області ;
Роман Олексевич , голова МПО "Вільна профспілка працівників торгівлі та сфери послуг Кам'янка -Бузької " ;
Ігор Запрудський , голова "Проспілки підприємців Луганщини” .
Анатолій Ковальов - голова ГО "Центр громадських організацій Тальнівщини",  Член Координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України. (Черкаська область)

Переглядів: 789 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]