Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Грудень » 18 » ВГО ВЦБК .ЗВЕРНЕННЯ - пропозиція з мирного врегулювання конфліктної ситуації в Україні 15 грудня 2013 року
18:39
ВГО ВЦБК .ЗВЕРНЕННЯ - пропозиція з мирного врегулювання конфліктної ситуації в Україні 15 грудня 2013 року

ЗВЕРНЕННЯ - пропозиція

з мирного врегулювання конфліктної ситуації в Україні

15 грудня 2013 року

 

Офіційний статус керівників держави і неписані закони дипломатії не дозволяють вам озвучити справжні причини політичного конфлікту в Україні. Зрозуміло, що без правильного діагнозу  хворобу не вилікувати. Тому ми беремо на себе відповідальність сказати вам про це прямим текстом.

Мирний протест студентів і молоді у зв’язку з не підписанням угоди про Асоціацію з ЄС у Вільнюсі не є справжньою причиною кризи. І навіть стихійне обурення людей у всіх регіонах побиттям студентів, інспірованого «вождями» євроінтеграторів, не головний фактор. Головна вимога євроінтеграторів про негайну відставку керівників держави – тільки ширма для своїх особистих амбіцій, бо справжні причини зубожіння мас і держави на майданах не озвучуються.

Головною причиною глибокої політичної кризи в українському суспільстві є деструктивна  антинародна і антиукраїнська політика державного керівництва протягом двадцяти двох років формальної незалежності України. Ваші попередники як і ви в угоду власникам світових колоніальних імперій із Європи, США та Ізраїлю вели руйнівну політику «децентралізації» та «роздержавлення» суспільної власності української нації. На сьогодні процес «легітимного» пограбування нації досягнув критичної межі. Чотири відсотки суспільної власності у власності держави – це фактично втрата державного суверенітету. І це – «заслуга» всіх чотирьох президентів та дев’ятнадцяти урядів.

Ви виявилися крайніми у цьому безперервному процесі. І навіть ваша дійсно напружена праця, ваші реальні здобутки у стабілізації кризової економічної ситуації, не виправдовують вас у очах мільйонів українців – тих, що на майданах, і тих, які ще не заявляють вголос свій протест. Протест проти злиднів і безпросвітного майбутнього їх дітей – ось головна причина політичної кризи. Наївна віра людей на майданах у те, що вони позбудуться цих злиднів після вступу у Євросоюз, ефективно використовується «опозицією» ззовні і зсередини.

Це свідчить про те, що руйнівна політика «прихватизації», нав’язана пострадянським країнам ззовні, дійшла критичної межі. Сьогодні це розуміє самий посередній українець. Підтвердженням об’єктивності цих висновків служить той факт, що  деструктивні політичні сили в Україні, які ховаються під вивіскою «опозиції»,   інспірували стихійне збурення мас саме в той час, коли  ви нарешті прийняли єдино правильне рішення у зовнішній політиці країни – захист власних національних інтересів України, а не інтересів прозахідних чи проросійських бізнес-структур.

 Ніхто не бажає кровопролиття. Але зараз діючій владі необхідно почути голос народу.  Щоб наступні «майдани» не стали збройними, потрібні радикальні зміни політичного курсу країни. Мінімально необхідними для повернення довіри українців до влади на наш погляд є такі заходи:

1.              Припинити беззаперечне виконання вимог західних просіоністських структур, які направлені виключно на ослаблення і ліквідацію української державності,  політику «роздержавлення» і «децентралізації» влади та суспільного майна. Націоналізувати життєво важливі для нації суспільні засоби виробництва.

           2. Кінцева мета всіх західних «благодійників» та доморощених євроінтеграторів – Україна без українців! Повернути в паспорт графу «національність» як головне свідчення права українців на свою державу. Якнайскоріше закрити кордони для припинення вільного доступу в Україну збоченців, злочинців і мігрантів з усього світу. Створити умови для повернення додому всіх вимушених заробітчан.

3. Протягом року прибрати з України всіх мігрантів – шукачів ситого життя, які руйнують і розтлівають наше середовище існування, займають наші робочі місця. Сьогодні їх в Україні більше п’яти мільйонів – і це реальна загроза державній безпеці  саме українців.

            4. Негайно ліквідувати зібрані в Україні з усього світу деструктивні секти, конфесії та інші шахрайські структури, які руйнують духовне і культурне середовище існування українців, підривають державні устої.

             5. Для припинення витоку капіталів та штучного знекровлення української економіки через фіктивно декларовану відсутність коштів у приватних власників та в бюджеті ліквідувати в Україні систему приватних банків. Запровадити єдину, строго централізовану державну фінансову систему.

 

Навіть такий мінімум заходів виб’є підґрунтя для дій деструктивних сил, які спекулюють на підміні національної свідомості українців націоналістичними та релігійними гаслами.

 

З повагою

 

Голова ВГО ВЦБК                                                             Ф.П. Мілевський

Заступник голови ВГО ВЦБК                                         В.В. Гунчак

Голова Наглядової Ради ВГО ВЦБК                              В.Ф. Козел

Переглядів: 790 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]