Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Апрель » 16 » Василь Миколенко. Влада знаходиться в стані війни проти народу
21:51
Василь Миколенко. Влада знаходиться в стані війни проти народу
Наразі, у відносинах влади і народу відбувається дисбаланс. Влада знаходиться в стані війни проти народу, а народ перебуває, як йому здається, у правових відносинах з владою. Але ж це не так. В решті-решт, і народу і опозиції треба остаточно втямити, що йде війна держави Україна проти країни Україна. І відповідно цього статус-кво, вибудовувати свою стратегію поведінки.
 Поки що держава(читай банда злодіїв, яка ії представляє), використовує, так би мовити, холодну зброю, - закони. Хоча наслідки застосування цієї зброї такі самі. як і при застосуванні гарячої зброї. Людей гноять та вбивають в міліції, у в'язницях, і просто на вулицях. Цими законами позбавляють людей джерел до існування, доступу до медичних послуг, і вони також вмирають. Все це подається владою, як законні процедури, що вводить в оману законослухняних громадян. Начебто, закон є закон. Якщо будеш протестувати, то будеш протестувати проти закону, а не проти влади. В той же час, для самої влади, закони не існують. Вони для неї, просто зброя проти народу. Також не треба слухати, а тим більше, вірити тому, що віщає влада через підконтрольні їй ЗМІ. Все, що вони говорять та роблять, кожне слово, кожна літера, кожна дія, погляд очей, будь-який рух, все спрямовано на їхній власних захист та проти нас, проти народу. Запам'ятати на підсвідомості, що вірити бандитам не можна ні в чому. Це смерті подібно.
 Тому, ще раз, йде війна. Війна проти нас всіх. Якщо використовувати метафори та аналогії, то країна Україна, це одна родина. Якщо відбувся напад на когось з Вашої родини, то Ви, без сумніву, всією родиною будете чинити опір. Тут правда на Вашому боці. На Вас здійснено напад, Ви захищаєтеся, і обов'язково перемагаєте. В цьому не повинно бути сумніву. Так само і з країною. На країну Україна здійснено напад, і вся громада, як одна родина, повинна захищати себе. Тим більше, що напад здійснила купка боягузливих злодіїв. Навіть "злодії" до цих істот неможливо вжити. Це шестірки главаря банди, яким є Янукович.
[14.04.2013 20:29:35] Vasili Mikolenko Миколенко: http://reznichenko-d.livejournal.com/266618.html 
Переглядів: 1058 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]