Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Июнь » 17 » Василь Миколенко. Конституційний суд не є конституційним органом
22:14
Василь Миколенко. Конституційний суд не є конституційним органом
Конституційний суд не є конституційним органом

Конституційний суд не є конституційним органом, тому що в конституції немає розділу про конституційний суд - закон про КС приймала Верховна Рада, а такий закон належить до конституційного законодавства. Конституція ж є легітимною тільки тоді, коли її приймає весь народ шляхом референдуму - краще його делеговані для цього компетентні представники (не депутати). Навіть сам КС у рішенні від 5 жовтня 2005 року визнав, що тільки народ має право приймати конституцію - тобто конституційні закони. 
 Шахрайські закони про вибори є юридичним інструментом узурпації - захоплення влади партійними слугами олігархів для виконання рішень сходки олігархів. Верховна Рада - це формальний і неконституційний орган в піраміді партійної влади нелегітимного президента для легітимації його рішень в інтересах кримінально - злодійської олігархії.
 Основний прийом шахрайства - це волевиявлення закарлючкою на анонімному бюлетені, що навіть суперечить самій конституції олігархів - статті 72, яка встановлює порядок волевиявлення збором підписів !
 Верховна Рада також не є легітимним законодавчим органом влади, тому що народ не делегував шляхом референдуму такі повноваження депутатам ВР -
 не приймав конституцію. Це депутати ВР другої сходки проголосили себе законодавцями всупереч здоровому глузду, але в інтересах олігархів - їм таке збіговисько юридичних туманів вигідне, бо такі проголосують за командою керівника партійної фракції в інтересах олігархів, які й фінансують ці партії..
Переглядів: 730 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]