Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Апрель » 19 » Василь Миколенко. Більш всього мене дивує позиція по виборах в Києві жителів Києва.
21:20
Василь Миколенко. Більш всього мене дивує позиція по виборах в Києві жителів Києва.
 Більш всього мене дивує позиція по виборах в Києві  жителів Києва.

Ми з всіма вами вже більше року як прийшли до спільної думки, що про територіальну громаду говоримо як юридичну особу публічного права, створену у спосіб, передбачений ст.81 ЦКУ.                                                              

А у Києві, та і в інших містах з районним поділом, немає міських територіальних громад, про що свідчать відповіді з юстиції!                                        

Це говорить про те, що у відсутність територіальних громад не може бути і посади "міський голова"(неіснуючої територіальної громади), і представницького органу - міської ради!                                                                         Висновок - у м.Києві можливі і потрібні вибори ЛИШЕ до районних рад, які є представницькими органами створених у відповідності до положень ст.81 ЦКУ!      

І тому опозиції і всім громадським організаціям ПОТРІБНО заявити, що міська рада - нелегітимна, як і її голова, а всі йдуть на вибори райрад!                                    

Це дасть, по-перше, відмовитись від участі у виборах НЕЗАКОННОЇ міськради, а по- друге, у виборах до райрад НАБАГАТО БІЛЬШЕ шансів набрати БІЛЬШІСТЬ посад голів райрад, в результаті чого встановити контроль над владою в столиці, а тоді прийняти рішення про створення МУНІЦИПАЛІТЕТУ міста !   Це, в свою чергу, дасть можливість, нарешті, ліквідувати монополію мера на прийняття рішень, а також встановити реальне народовладдя в столиці, а по прикладу Києва - і в інших містах.

А якщо йти на вибори незаконної міської ради, то нова команда НІЧИМ не буде відрізнятись від теперішньої...

Так що настав час балачки реалізувати в реальні справи!
Переглядів: 908 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]