Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Сентябрь » 7 » Територіальні громади: Чергова вистава за участю Сєвєродонецьких правоохоронців.
12:34
Територіальні громади: Чергова вистава за участю Сєвєродонецьких правоохоронців.

Правовий простір


Територіальні громади: Чергова вистава за участю Сєвєродонецьких правоохоронців.

Posted: 06 Sep 2013 05:41 AM PDT

Сьогодні 05 вересня 2013р. мав відбутися обшук та вилучення речей торгівельних модулів, якими незаконно заволодів Зибцев Олег Леонідович, та які вже понад п'ять місяці разом з майном потерпілих знаходяться на території току, серед чистого поля у с. Новокраснянка Кремінського району Луганської області. Це майно протягом цього часу не охороняється, нікому не передане на відповідальне зберігання і фактично кинуто напризволяще.

Майно потерпілих не було взяте під охорону, або передане на відповідальне зберігання, навіть після того, як у ході досудового розслідування за № 12013030370001167 від 29.03.2013 року Сєвєродонецька міліція офіційно встановила місцезнаходження вкраденого майна. Крім цього дані модулі мають пошкоджену покрівлю , у зв'язку з чим майно потерпілих псується під дощем.

У той же час, замість належного розслідування та вжиття заходів, щодо повернення майна законним володільцям, правоохоронці намагаються штучно затягнути строки розслідування справи та повернення майна. При цьому робиться усе щоб зняти всю відповідальність Зибцева О.Л.. Такі дії слідчими здійснюються з самого початку досудового розслідування. Так,не зважаючи на заяви потерпілих та в супереч вимогам КПК України, особу , яка здійснила грабіж - Зибцева О.Л., було допитано у якості свідка. Нікого не соромлячись Зибцев О.Л. у своїх показання визнав, що це він особисто викрав торговельні модулі з майном потерпілих і вивіз їх у невідомому напрямку. Місце зберігання цих модулів він назвати відмовився. Тобто свідок відмовився давати показання про обставини, які йому відомі, що є кримінальним злочином, відповідно до ст.385 КПК України. Однак повідомлення про підозру за фактом відмови від дачі показань, до теперішнього часу, Зибцевау О.Л. не вручено, а досудове розслідування не розпочиналось.

От і сьогодні, у справі відбулась чергова вистава за участю Сєвєродонецьких правоохоронців. Ухвалу про обшук Зибцеву О.Л. не вручили, а залишити її у його володінні вони також не можуть. У зв'язку з цим, обшук і вилучення речей не проводили, а майно потерпілих вартістю майже 250000 гривень так і залишається без нагляду і псується під проливним дощем. Отак наша міліція дбає про злочинців, замість того, щоб дбати про захист власності громадян.

Стаття 236. Виконання ухвали про дозвіл на обшук житла чи іншого володіння особи

4. У разі відсутності осіб у житлі чи іншому володінні копія ухвали повинна бути залишена на видному місці у житлі чи іншому володінні особи. При цьому слідчий, прокурор зобов'язаний забезпечити схоронність майна, що знаходиться у житлі чи іншому володінні особи, та неможливість доступу до нього сторонніх осіб.

Related posts:

  1. Територіальні громади: І допоки хоча би одна норма закона порушена, порушено ВЕСЬ закон.
  2. Територіальні громади: Міський голова є головною посадовою особою територіальної громади відповідно міста Сєвєродонецька…
  3. Представники громадських огранізацій та профспілок 20 облатей України оголосили про свою готовність до активних дії та захисту Римми Білоцерківської!!!

Переглядів: 703 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]