Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Ноябрь » 6 » Територіальні громади: архівні довідки не мають юридичної основи!
21:45
Територіальні громади: архівні довідки не мають юридичної основи!

Правовий простір


Територіальні громади: архівні довідки не мають юридичної основи!

Posted: 04 Nov 2013 07:37 AM PST

Ремарка : Історичні довідки надаються науковцями в галузі історії, а архівна установа, архів, архівний підрозділ, архівний відділ - це відповідно установа чи структурний підрозділ, що забезпечує облік і зберігання архівних документів, використання відомостей, що в них містяться, та формування Національного архівного фонду і/або здійснює управління, науково-дослідну та інформаційну діяльність у сфері архівної справи і діловодства.
Так, як архівна довідка сама по собі немає юридичної осонови,  та щей складена не уповноваженими на те органом , архівним відділом ,що зобовязаний вести архівні справи та видачати архівні документи.
Відповідно до того Рубіжанська міська рада зареєстрована 21.05,1997р., як доречі і всі ради по території України в день коли взагалі не було законодавства про міські ради, а саме ЗУ "Про місцеве самоврядування",оскільки він вступив в законну силу тільки 13.06.1997 року. Тому той хто провів державну реєстрацію всіх рад 21.05.1997р. є відвертими злочинцйями проти громадян України власників всієї власності на своїй території проживання і території держави і засновників рад відповідно до ст.140-142 Конституції України.

Related posts:

  1. Територіальні громади: І допоки хоча би одна норма закона порушена, порушено ВЕСЬ закон.
  2. Територіальні громади: ГРОМАДО, ВІДРОДЖУЙСЯ!!! Автомайдан 2013: поверни державі власника – громаду!
  3. Територіальні громади: Міський голова є головною посадовою особою територіальної громади відповідно міста Сєвєродонецька…


Переглядів: 743 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]