Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Март » 23 » Рімма Білоцерківська. Увага! Будьте обережні!. Міська рада.
14:22
Рімма Білоцерківська. Увага! Будьте обережні!. Міська рада.

Увага! Будьте обережні!


В місті Сєвєродонецьк діє юридична особа, засновники якої невідомі і встановити їх станом на 22.03.2013р. не має можливості.
Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців у місті Сєвєродонецьк зареєстровано юридичну особу з назвою "Сєвєродонецька міська рада"(код за ЄДРПОУ 26204220), яка знаходиться у безхозному нежитловому приміщенні за адресою: вулиця  Леніна буд. 32.
На запити про надання публічної інформації щодо цієї особи відповіді підписують різні фізичні особи. Зокрема, відповіді можуть бути підписані фізичними особами на прізвище Казаков В.В. , Кравченко В.Г. та Дядик С.Н. При цьому, у випадках, коли від імені цієї юридитчної особи виступає фізична особа на прізвище Кравченко В.Г. , підпис ніколи не ставиться з невідомих причин. 
Крім цього, засновники юридичної особи з назвою "Сєвєродонецька міська рада" невідомі навіть цим особам. При цьому вказані особи не є ні власниками цієї юридичної особи , ні її засновниками. Також юридична особіа з назвою "Сєвєродонецька міська рада" не має ні статуту , ні положення , з якого можливо було б встановити чи є в цих фізичних осіб необхідний обсяг повноваженнь стосовно її представництва.
Разом з цим, засновники юридичної особи з назвою "Сєвєродонецька міська рада", як і дата її створення, невідомі навіть Єдиному державному реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, згідно з даними якого такі відомості відсутні.
Як загальновідомо, останнім часом в місті значно почастішали випадки реєстрації невстановленими особами фіктивних юридичних осіб з метою здійснення незаконної господарської діяльності. Тому , якщо не має бажання потрапити під пильний нагляд прискіпливих працівників податкової міліції, слід бути дуже обережним у стосунках з цією юридичною особою, засновників якої ніхто не знає.
ДАЛІ БУДЕ.....

Related posts:

  1. Підприємцям-спрощенцям обіцяють менше перевірок
  2. Влада НАРОДУ — безпосередня демократія
  3. Чому Р.М.Білоцерківська не прийде на засідання Рубіжанського суду.

Переглядів: 1015 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]