Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Август » 8 » Рімма Білоцерківська. УКРАЇНЦІ !!! УКРАЇНЦІ!!! Час прийшов нам розібратись в тому...
22:47
Рімма Білоцерківська. УКРАЇНЦІ !!! УКРАЇНЦІ!!! Час прийшов нам розібратись в тому...

УКРАЇНЦІ !!! УКРАЇНЦІ!!! Час прийшов нам розібратись в тому, що знати знаємо, але ще не усвідомлюємо, що саме від нас залежить те, як ми і наші нащадки будуть жити. Чи власниками держави, чи рабами на власному подвір,ї.

Posted: 07 Aug 2013 06:09 AM PDT

І знов про громади

http://chornobylnabat.blogspot.com/2013/08/blog-post_7872.html

Related posts:

  1. Громадяни України чи Ви не забули, що медицина в Україні БЕЗКОШТОВНА? Комунальна установа "Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня” – ні, тому лікує безкоштовно!
  2. ВРАДІЄВСЬКА ХОДА – беззаконня продовжується в Києві, або як органи влади у злочинний спосіб чинять перешкоди своїм роботодавцям, громадянам України, користатись своїм конституційним правом на мирні зібрання.
  3. На що влада витрачає наші податки

ВРАДІЄВСЬКА ХОДА – беззаконня продовжується в Києві, або як органи влади у злочинний спосіб чинять перешкоди своїм роботодавцям, громадянам України, користатись своїм конституційним правом на мирні зібрання.

Posted: 07 Aug 2013 05:47 AM PDT

Related posts:

  1. Ти дивись пошесть пішла на малограмотність: прочитати не можуть , документів та доказів немає. Президент хоч використає в роботі за ради себе . А ці: "ничего не вижу, ничего не слышу, …” Прийдеться громадянам України все робити самим…
  2. Знаєте дивно, що ми провінціали в перший раз коли попали під Центральну виборчу комісію у Києві під час реєстрації кандидатів у народні депутати зразу звернули увагу на цей такий собі "ринок” на пішоходних тротуарах…
  3. "Ну й що, як написали на заводі "Ахметов”? Прийдемо – зітремо!”
Переглядів: 821 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]