Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Март » 21 » Рімма Білоцерківська. Спробуємо отримати пенсію з 55 років за нормами ЗУ “Про пенсійне забезпечення”...
00:22
Рімма Білоцерківська. Спробуємо отримати пенсію з 55 років за нормами ЗУ “Про пенсійне забезпечення”...

Спробуємо отримати пенсію з 55 років за нормами ЗУ "Про пенсійне забезпечення”, Дорога покаже ,як з цього викрутиться субєкт господарської діяльності юридична особа приватного права з назвою "управління ПФУ у м.Сєвєродонецьку” та такіж "субєкти” Сєвєродонецький міський суд , Донецький апеляційний адміністратиний суд та Вищий адміністративний суд України , а потім проаналізуємо.

Posted: 19 Mar 2013 09:22 AM PDT

Related posts:

  1. Центральна виборча комісія ( України ) у складі 15 "заслужених” юристів України + Вищий адміністративний суд України у складі 3 суддів = УКРАЇНЕЦЬ ,який від народження проживає в Україні " не є громадянином України та ще й є представником національних меншин , "української етнічної групи”….
  2. З юридичними особами приватного права, суб’єктами господарської діяльності, управліннями ПФУ, на містах все вже ясно, як білий день. Починаємо встановлювати конституційний лад. Приєднуйтесь.
  3. УВАГА! Управління Пенсійних фондів України на місцях засновані фізичними особами-шахраями, без розпорядчих документів про утворення юридичної особи та Положення про утворення управління ПФУ.
Переглядів: 870 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]