Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Март » 28 » Рімма Білоцерківська. Продовження злочинів неконституційних організацій, які вважають себе органами влади!
23:44
Рімма Білоцерківська. Продовження злочинів неконституційних організацій, які вважають себе органами влади!

Продовження злочинів неконституційних організацій, які вважають себе органами влади!

Posted: 26 Mar 2013 08:29 AM PDT

Субєкт господарської діяльності  з назвою "Управління ПФУ у м.Сєвєродонецьку"   має статус юридичної особи приватного права. При цьому вважає себе "органом державної влади"  і  всупереч  приписам  ст.8 ГК України та ст.3 Об Закону України  "Про джерела фінансування органів державної влади" має приватний поточний рахунок у ВАТ "Ощадбанк" з якого в злочинний спосіб отрмують фінансування у вигляді заробітноїх плати 87 робітників СПД з назвою "управління ПФУ у м.Сєвєродонецьку" за нормами п.21 статуту публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" затвердженого Постановою КМУ №261 від 25.03.2003 року "Деякі питання діяльності публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" згідно яких банк ... приймає вклади (депозити) від фізичних і юридичних осіб.
Крім того стає зрозумілим умисел всіх злочнних діянь інспекторів та начальника СПД, з назвою "управління ПФУ у м.Сєвєродонецьку" ,  що злочинними порушеннями норм та законів вимагають сплатити кошти на небюджетні рахунки державної казначейської слуби, яка потім на протязі одної доби перераховує наші кошти на поточні рахунки ВАТ "Ощадбанк".

Related posts:

  1. Увага! Будьте обережні! (Продовження)
  2. Узурпація влади
  3. Щодо закриття рахунку Пенсійного фонду України
Переглядів: 848 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]