Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Січень » 12 » Рімма Білоцерківська. Про цікаву особу з назвою “ Сєвєродонецький міський суд”(Код ЄДРПОУ: 05381484)
22:04
Рімма Білоцерківська. Про цікаву особу з назвою “ Сєвєродонецький міський суд”(Код ЄДРПОУ: 05381484)

Про цікаву особу з назвою " Сєвєродонецький міський суд”(Код ЄДРПОУ: 05381484)


У місті Сєвєродонецьк існує така собі особа з назвою " Сєвєродонецький міський суд”(Код ЄДРПОУ: 05381484). На думку пана Губанова В.Д., який вважається її головою , дана особа діє на підставі ЗУ”Про судоустрій і статус суддів” і є місцевим судом загальної юрисдикції.( дивитись нижче скан листа).

Згідно з ч.1 ст.124 Конституції України Правосуддя в Україні здійснюється виключно судами. Делегування функцій судів, а також привласнення цих функцій іншими органами чи посадовими особами не допускається.

Згідно з ч.2 ст.5 ЗУ”Про судоустрій і статус суддів”Особи, які привласнили функції суду, несуть відповідальність, установлену законом.

Згідно з усіма чинними редакціями ЗУ” Про судоустрій ”, ЗУ”Про судоустрій і статус суддів” та п.23 ч.1 ст.106 Конституції України Суди загальної юрисдикції утворювались Президентом України за поданням Міністра юстиції України на підставі пропозиції голови Верховного суду чи відповідного вищого спеціалізованого суду.

У зв'язку з цим було отримано витяг з ЄДР про особу з назвою " Сєвєродонецький міський суд”(Код ЄДРПОУ: 05381484), а також зроблено запит до міністра юстиції України про подання , на підставі якого мав бути утворений місцевий суд загальної юрисдикції Сєвєродонецький міський суд.( дивитись нижче скани витягу і відповіді міністерства юстиції України)

Згідно інформації, наданої листом №ПІ-Б-1139/9.1 від 01.11.2013р. за підписом заступника міністра — керівника апарату Ю.Іващенко, міністрами юстиції України ніколи не видавалось жодного подання щодо утворенняСєвєродонецького міського суду у відповідності до вимог законодавства України, яким у різний час визначався судоустрій України.

До речі, заступник міністр — керівник апарату Ю.Іващенко чомусь не поділяє думку пана Губанова В.Д. щодо того , яким указом утворена особа з назвою " Сєвєродонецький міський суд”(Код ЄДРПОУ: 05381484). А може це дві різні особи ? Цікаве питання.

Також слід зазначити, що у місті Сєвєродонецьк ніколи не було ніякого районного суду, зазначеного у листів №ПІ-Б-1139/9.1 від 01.11.2013р. та зазначених Указах Президента України.

Отже станом на 01.11.2013р. жодним з міністрів юстиції України не видавалось і не погоджувалось подання про утворення особи з назвою" Сєвєродонецький міський суд”(Код ЄДРПОУ: 05381484), як місцевого суду загальної юрисдикції.

У зв'язку з цим жоден з президентів України не міг і не видавав указу про утворення у м. Сєвєродонецьк місцевого суду загальної юрисдикції.

Саме тому у згідно з даними ЄДР особа з назвою " Сєвєродонецький міський суд”(Код ЄДРПОУ: 05381484). взагалі не має розпорядчого акту про її утворення, в тому числі виданого президентом України ( дивись витяг ).

У зв'язку з цим виникає питання: хто створив і зареєстрував цю особу за відсутності установчих документів та відповідного розпорядчого акту?

Крім того виявилось , що ця особа має якісь дивні преференції у Пенсійному фонді України оскільки взята на облік, як платник внесків, лише 28 травня 2013р., тобто майже через 7,5 років після її реєстрації і через 17 років після взяття на облік ДПІ. Одночасно виникає інше питання: як ДПІ взяла на облік цю особу аж за 11 років до її створення? А ще Кажуть не буває дива - неправда. Ось воно - диво дивне на яву.

Додатки:

Related posts:

  1. Цивільний позов до не існуючого місцевого судді, юридичної особи "Сєвєродонецький міський суд” – як фізичної особи про відшкодування шкоди за свавілля.
  2. Спробуємо отримати пенсію з 55 років за нормами ЗУ "Про пенсійне забезпечення”. Дорога покаже, як з цього викрутиться субєкт господарської діяльності, юридична особа приватного права з назвою "управління ПФУ у м.Сєвєродонецьку” та такі ж "субєкти” Сєвєродонецький міський суд, Донецький апеляційний адміністратиний суд та Вищий адміністративний суд України, а потім проаналізуємо.
  3. Увага! Будьте обережні! (Продовження)


Добрались до "святая святих” наших з вами грошей.

Posted: 09 Jan 2014 07:22 AM PST

Related posts:

  1. Це може зробити кожен у своєму місті!Приєднуйся до МЕРЕЖІ ВЛАДИ та стань одним із ланцюжків відновлення конституційного устрою, по створенню територіальних громад – власності громадян України, що проживають на території та власності на державу усього Українського наороду!!! І ми це обов,язково зробимо разом за ради наших дітей і онуків!
  2. УВАГА підприємців, ми з вами взагалі не платники податків, бо ми всі власники держави та територіальних громад.
  3. Чим можна захищатись , коли вами отримано Акт не проведеної в вашій присутності перевірки управлінням ПФУ та в результаті прийнятого Рішення про застосування штрафних санкцій складеногона підставі цього Акту неіснуючої перевірки.

Семінар в Луганську.

Posted: 09 Jan 2014 01:28 AM PST

НАВЧАЄМОСЬ БУТИ ВІДПОВІДАЛЬНИМИ ВЛАСНИКАМИ НАЦІОНАЛЬНОГО БАГАТСТВА УКРАЇНИ НА ЄВРОМАЙДАНІ.(відео)

Posted: 09 Jan 2014 01:25 AM PST

Римма Белоцерковская. Мощь территориальных общин.

Рима Білоцерківська на Євромайдані: Треба стати власниками у своїй державі

Застереження щодо Конституції

Євромайдан 2013. Що робити? Територіальні громади!

Related posts:

  1. Представники громадських огранізацій та профспілок 20 облатей України оголосили про свою готовність до активних дії та захисту Римми Білоцерківської!!!
  2. Врадіївка. На особистому прийомі у зам.міністра Дубовик В. з’ясувалось, що вони УСЕ ЗНАЮТЬ(відео)
  3. Територіальні громади: УКРАЇНЦІ !!! УКРАЇНЦІ!!! Час прийшов нам розібратись в тому, що знати знаємо, але ще не усвідомлюємо, що саме від нас залежить те, як ми і наші нащадки будуть жити. Чи власниками держави, чи рабами на власному подвір,ї.

You are subscribed to email updates from 
To stop receiving these emails, you may
unsubscribe now.
Email delivery powered by Google
Google Inc., 20 West Kinzie, Chicago IL USA 60610


Переглядів: 1368 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]