Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Июль » 9 » Рімма Білоцерківська.Не пройшло і три роки з 01.01.2012 року, а нам видали Свідоцтво платника
14:11
Рімма Білоцерківська.Не пройшло і три роки з 01.01.2012 року, а нам видали Свідоцтво платника

Правовий простір


Не пройшло і три роки з 01.01.2012 року, а нам за рішенням суду видали Свідоцтво платника єдиного податку за нормами Указу Президента №727.

Posted: 08 Jul 2013 02:10 AM PDT

Жители Врадиевки вчера проголосовали за создание территориальной общины.

Posted: 08 Jul 2013 01:32 AM PDT

Жители райцентра Врадиевка Николаевской области, где во вторник штурмовали райотдел милиции, в среду и четверг передали приблизительно 60 заявлений о незаконных действиях милиции представителям МВД из Киева, прибывших в поселок.
Кроме того, на митинге в четверг врадиевцы проголосовали за создание территориальной общины и избрали инициативную группу по проведению необходимых мероприятий для создания общины.
Массовые протесты и штурм райотдела милиции прошли во вторник после того, как один из милиционеров не был задержан после изнасилования местной жительницы. Граждане громили помещение милиции, заставив ее сотрудников забаррикадироваться в подвале. По словам врадиевцев, своеволие милиции стало обычным явлением, их калечат и даже убивают в райотделе.
Читать полностью на http://politika.eizvestia.com/full/vradievcy-hotyat-vzyat-vlast-v-svoi-ruki-foto

Related posts:

  1. Правозащитница Белоцерковская может стать нардепом!
  2. Правозащитница в обращении к Януковичу и Пшонке называет сфабриковавших ее дело!
  3. Правозащитница Белоцерковская снова прогуляла суд и осталась "под стражей”.

Врадіївка. На особистому прийомі у зам.міністра Дубовик В. з’ясувалось, що вони УСЕ ЗНАЮТЬ(відео)

Posted: 08 Jul 2013 01:20 AM PDT


04-07-2013р. Врадіївка. Зам.мінстра МВС ДУБОВИК знає про бесчинства по усій Україні

04-07-2013р. Врадіївка. Зам.мінстра МВС ДУБОВИК ВІКТОР БОРИСОВИЧ та Ріма Білоцерківська. Суперечка на тему того, що Дубовик не зразу захотів підписатися під заявами які отримав на особистому прийомі. При цьому була спроба сфальсифікувати наявність самої події особистого прийому, шляхом реєстрації заяв у Врадіївському відділені міліції, а не у особистому журналі прийому громадян Дубовика. Ріма переконливо пояснила усім присутнім чому потрібно саме відмітка Дубовика, а не Вродіївського райвідділу, тому що наші заяви напрявлять тим на кого ми скаржимось і замість обєктивного розгляду заяв міністерством, цим будуть займатись ті на кого ми скаржимось. А коли є відмітка про особистий прийом, тоді саме міністрество і Дубовик особисто відповідатиме за повне і неупереджене розслідування навдених фактів

У п ‘ятницю 04-07-2013р. у Врадіївці під час особистого прийому громадян заступником міністра МВС Дубовик В.Б., громадян України Ріми Білоцерківської, Романа Олексевича, Оксани Козлової, Святослава Грабовського, з’ясувалось, що представники органів влади чудово знають про усе, а саме про відсутність органів влади на місцях, про відсутність розпорядчих актів на створення органів влади, про усі злочинні схеми і про багато іншого. Чому ті кого ми наняли на роботу, а саме правоохоронці – маючи таку інформацію нічого не роблять? Як висновок напрошується, що необхідно докорінно міняти склад Українського уряду (кабмін), гаранта, парламенту і терміново утворювати Територіальні громади. (http://vilnyi-prostir.org/vradijivka-na-osobystomu-pryjomi-u-zam-ministra-dubovyk-v-zyasuvalos-scho-vony-use-znayutvideo/)

Related posts:

  1. На особистих прийомах в органах влади Кам”янко-Бузького району. (відео по Територіальним громадам).
  2. Знаєте дивно, що ми провінціали в перший раз коли попали під Центральну виборчу комісію у Києві під час реєстрації кандидатів у народні депутати зразу звернули увагу на цей такий собі "ринок” на пішоходних тротуарах…
  3. Європейський суд розгляне заяву від 22.02.2013р. Білоцерківської Рімми Миколаївни щодо порушення прав бути вільно обраною до законодавчого органу держави, та права на справедливий судовий розгляд і на ефективні засоби юридичного захисту.
Переглядів: 781 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]