Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Август » 10 » Рімма Білоцерківська. Міський голова є головною посадовою особою територіальної громади відповідно міста Сєвєродонецька…
13:41
Рімма Білоцерківська. Міський голова є головною посадовою особою територіальної громади відповідно міста Сєвєродонецька…

Правовий простір


Міський голова є головною посадовою особою територіальної громади відповідно міста Сєвєродонецька…

Posted: 09 Aug 2013 07:26 AM PDT

...за ч.1 ст.12 Сільський, селищний, міський голова ЗУ "Про місцеве самоврядування ", а так як в м.Сєвєродонецьку -НЕІСНУЄ територіальної громади, юридичної особи пудблічного права власника то і прийняти на роботу свою головну посадову особу міського голову пана Козакова , вона не може.

А юридична особа приватного права з назвою "Сєвєродонецтька міська рада” зареєстрована 21.05.1997року немає ніякого відношення до органів місцевого самоврядування, але як стало відомо , що у відсутність посади у територіальній громаді ,пан Козаковв, є посадовою особою юридичної особи з назвою "Сєвєродонецької міської ради” де і отримує заробітну платню.

На підставі вищезазначеного, вважаю, за необхідне запропонувати пану Казакову саморозпустити суб,єкт господарської діяльності юридична особа приватного права з назвою з назвою "Сєвєродонецька міська рада " утворену 21.05.1997 року без розпорядчого акту її засновника територіальної громади - особи власника м.Сєвєродонецька та у відсутність законодавчих норм для її реєстрації та утворити орган місцевого самоврядування "Сєвєродонецька міська рада " шляхом її заснування територіальною громадою -особою власником м.Сєвєродонецька , попередньо провівши загальні збори членів територіальної громади і утворивши таку юридичну особу публічного права ,як "територіальна громада м. Сєвєродонецька " та прийняття її статуту.

Білоцерківська Р.М.

Related posts:

  1. Увага! Будьте обережні!
  2. Увага! Будьте обережні! (Продовження)
  3. Цивільний позов до не існуючого місцевого судді, юридичної особи "Сєвєродонецький міський суд” – як фізичної особи про відшкодування шкоди за свавілля.
Переглядів: 888 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]