Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Октябрь » 13 » Рімма Білоцерківська. як ми і наші нащадки будуть жити. Чи власниками держави , чи рабами на власному подвіh`ї.
22:10
Рімма Білоцерківська. як ми і наші нащадки будуть жити. Чи власниками держави , чи рабами на власному подвіh`ї.

Час прийшов нам розібратись в тому ,що знати знаємо ,але ще не усвідомлюємо , що саме від нас залежить те ,як ми і наші нащадки будуть жити.
Чи власниками держави , чи рабами на власному подвір,ї.
Що ж нам дає те оформлення права власності на власність територіальної громади , де ми проживаємо і як наслідки право власності на державу ,що зветься республікою ( лат. справою громади )?
Дає - оформлення права власності на національне багатство справжнього конституційного господаря - громадянина ( людини + власник держави ) і позбавляє можливості розкрадати його і воно працює на нас на наш соціальний захист ( медичне , пенсійне ,соціальне забезпечення ) за рахунок частки кожного громадянина у національному багатстві ,яке складає біля 1 мільона доларів США на кожного.
Щоби було зрозуміло ,що територіальна громада -власник -це первинний суб.єкт , без якого відсутня республіка ( лат. справа громади ) Україна.
А первинний суб,єкт він сам є РЕЄСТРАТОРОМ всього на своїй території і тому її ніде реєструвати не треба .
Такий примітивний приклад:
Кожен з нас ніколи не задається питанням , оформлювати на себе чи ні хату , яка досталась йому в спадщину . Ми це робим однозначно знаючи ,що тільки таке оформлення нам дає право вкладати в неї свою працю ,гроші і т.д. та розпоряджатись нею.
Після того як ви оформили своє право власності , вже немає значення , чи ви о 7 год. ранку , чи 14 год. по обіду , чи 19 годині вечора її прибираєте , чи робите це кожного дня , чи раз на тиждень, від цього залежить тільки кофортність вашого перебування в ній . А її розмір , кількість кімнат , висота стелі , надійність конструкції не змінюється .
А коли ви не оформили право власності ,а до вас прийшли отакі тітушку ,як до пані Москаленко ходять , то її життєвий простір просто починає зменьшуватись -ламаються будівлі , забираються кімнати і т.д., тоді вже немає значення ,як гарно чи погано ви прибираєте у тому ,що вам залишилось. Того що життя становиться просто не стерпним.
От так само у нас вийшло і з державою.
01.12.1991 року ми у законний спосіб на референдумі проголосили незалежність УРСР Українська Радянська ( країна в якій все вирішують через ради ) соціалістична ( соціально спрямована з суспільною власністю на засоби виробництва і те ж саме зараз закріплоно нашою новою Конституцією 1996 року ) республіка ( лат. справа громади ) - назва нашої з вами хати на 01.12.1991 року .
Звичайно можна боятися цієї назви ,але це все одно , що боятися адреси хати спадщину на яку ми оформлюємо ,
І хотіти її змінити з підстав того ,що вона нам з будь-яких причин не подобається чи несе ,якусь загрозу .
Але під час оформлення права власності на спадщину зміна адреси , це юридична помилка ,яка вам НІКОЛИ в житті не дасть спокійно спати вкладаючи свої кошти в розбудову у такий спосіб отриманої власності .
А уявіть собі ще таку ситуацію : хтось навмисно , з своїх корисливих мотивів підробив адресу ,як це і сталось 24.08.1991р. та 01.12.1991 р. ( Верховна рада УРСР не маючи повноважень ,які відрізняються від тих, що записані в Конституції УРСР та декларації про державний суверенітет виступати від імені УРСР виступила від імені неіснуючої держави з назвою Україна ) і у злочинний спосіб змінили адресу нашої спадщини до того ,як ми її оформили . У вас документи на спадщину за однією адресою (УРСР) ,а будинок вже має іншу адресу (Україна ). Виникає питання : чи є п законні підстави оформити свою спадщину? Відповідь -НЕМАЄ .
І що будуть робить ті люди (ВР УРСР ) ,що знають про те ,що документи підроблені , справжні власники ізольовані підробкою почнеться те ,що у пані Москаленко ( у якії забирають будинок на пагорбах Києва) : те що їм не треба -поб,ють ,поламають , повирізають ( як це вони і зробили з нашою промисловістю) ,а що цінне тим же самим способом , як і підробили адресу оформлять право власності на себе чи на тих ,хто дасть гарні гроші ( олігархам) і це буде такий же злочинний спосіб. Але ці люди ( умовно ВР УРСР та ті що оформили у нас вкрадену спадщину спати спокійно не можуть , головний документ то у нас - Конституція УРСР , який зафіксував і всі їх злочинні дії, як державну зраду , яка передбачає пожиттєве увязнення для всіх членів ВР УРСР станом на 24.08.1991 р. та 01.12.1991р.
Але кридити крадіям давати у цивілізованому світі не прийнято . І тому сусіди ( Европа і т.д.) не повинні знати ,що хата вже не громадян ,які в ній проживають , оскільки ті не дадуть незаконним " власникам" грошей під будинок , що незаконно оформлений так ,як розуміють , що без гаранта громадянина -власника держави гарантії повернення їх грошей так само немає . І це змушуює "бідолаг" ,які тягнуть на пожиттєве ув,язнення вдруге відновити наше право власності на державу : прийняттям Конституції 1996 республіки ( лат. справа громади ) і повернути вкрадене хоча би документально , а не реально відновлено і встановлено ,що громадянин є власником територіальної громади та тер. громади держави ), а реально надали нам місце у чулані і похльобку ( не виконанням Конституції 1996 р. ) , вони ж не можуть відірвати від себе вкрадене .
А той у кого вкрали вже чудово починає розуміти ,що його реально ДВІЧИ обікрали на одне і те майно і що його власнітсть це не тільки чулан ,де холодно і голодно ,а і вся хата ( держава ) . От тепер стає зрозумілим , чого так переживає пан Кравчук вдруге фальшує наш документ про спадщину переписуючи Конституцію 1996р., документ ,який відновив наше право власності на державу Україну , вони просто в друге , хочуть підробити її адресу , щоб ще раз ми не змогли оформити свою власність. Але у нас з вами крім цієї хати жити ніде !!!
Чи ми дійсно такі вже ,як то говорить пан Хольцер : коли люди погано живуть, то це значить одне , що просто в одному місці зібралась велика кількість глупих ( рос) людей , українською здається швидше до тями приводить -дурнуватих ?
Нам історія двічі давала в руки документи про наше право власності КОЖНОГО громадянина на державу ;
в перше, Конституцією УРСР - Розділ 2 якої говорив , що у нас в УРСР загальнонародна ( державна) власність, але ми її не оформили і жили 70 років ,як жили , але тоді хоч не знали ,як живуть інші ;
в друге, Конституція України , що КОЖЕН громадянин України є власником власності територіальної громади де він живе і держави ( справи громади ), але жодного разу ми не намагались оформити це право власності ,як це зразу у 1990 х роках зробили поляки, чехи ,словаки і вони живуть в своїй хаті ,а ми майже вже століття віддаємо своє право ВЛАСНОСТІ на державу шахраям і " добре” себе почуваємо в чулані завдяки своїм лінощам .
Ми мало того ,що живемо в неоформлений хаті , так у нас з вами вистачає ще розуму в чужу фактично оселю вкладати кошти сплачуючи податки і з себе і своїх дітей майже знімати шкуру ??? 
А що будем пояснювати нашим дітям у яких і чулан заберуть? 
Під час війни дітям ,які хотіли їсти говорили : закрий очки , засни і їсти не буде хотітись !
Думаю ,що прийдеться після народження зразу говорити так : закривай очки і вмирай , оскільки тобі на цьому світі немає вже ні місця , ні їжі !

Рімма Білоцерківська
Переглядів: 754 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]