Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Март » 2 » Рімма Білоцерківська Громадяни України чи Ви не забули, що медицина в Україні БЕЗКОШТОВНА?
17:42
Рімма Білоцерківська Громадяни України чи Ви не забули, що медицина в Україні БЕЗКОШТОВНА?

Громадяни України чи Ви не забули, що медицина в Україні БЕЗКОШТОВНА? Комунальна установа "Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня” – ні, томі лікує безкоштовно!

Posted: 01 Mar 2013 06:16 AM PST

Related posts:

  1. Прибічники життя у конституційний спосіб, зробіть запити до своїх органів місцевого самоврядування про те чи є в них документи підтверджуючи право власності територіальної громади на приміщення де розташовані органи державної влади та місцевого самоврядування вашого міста. І ви побачите, що в них взагалі немає ніяких документів, а які і є то офрмлені у злочинний спосіб, як власність міських рад чи якогось злочинного фонду комунального майна. А ще ви можете побачи, як у нас на неоформлені приміщення є договори оренди??? Злочин, А ще прокурор області розуміючи злочинність своїх дій, як посадовця взагалі і бажаючи відповідати за меньш тяжкий злочин "Шахрайство” на такий договір ставить тільки свій підпис та не ставить печатку Прокурартури Луганської області??? І так далі. То де ж ми живемо у нас просто НЕМАЄ держави, що і відчуваємо кожного дня на собі. І наші елюзії, що ми живемо в державі не дають нам можливості нічого в ній змінити. Зробіть запити, зніміть рожеві окуляри і почнемо будувати НАШУ державу.
  2. Хто потрібен Україні – Рімма Білоцерківська чи Ю.Тимошенко? Переслідування захисника Конституційних прав в Україні.
  3. Центральна виборча комісія ( України ) у складі 15 "заслужених” юристів України + Вищий адміністративний суд України у складі 3 суддів = УКРАЇНЕЦЬ ,який від народження проживає в Україні " не є громадянином України та ще й є представником національних меншин , "української етнічної групи”….
Переглядів: 755 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]