Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Березень » 29 » Рімма Білоцерківська. ДПІ не являється органом влади
18:55
Рімма Білоцерківська. ДПІ не являється органом влади

Суб’єкта господарської діяльності “ДПІ в м. Сєвєродонецьку “ не є органом влади доводить реєстрація цієї особи у ЄДРПОУ за №21823651, як суб’єкта господарської діяльності.

Posted: 28 Mar 2014 08:30 AM PDT

 

Згідно п.1 Положення про ЄДРПОУ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 січня 1996 р. N118, Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України - це автоматизована система збирання, накопичення та опрацювання даних про юридичних осіб всіх форм власності та організаційно-правових форм господарювання, відокремлені підрозділи юридичних осіб, що знаходяться на території України, а також відокремлені підрозділи юридичних осіб України, що знаходяться за її межами.

Згідно п.3 Положення про ЄДРПОУ до Державного реєстру включаються дані про такі суб'єкти господарської діяльності: юридичні особи, а також їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи, що розташовані на території України і провадять свою діяльність на підставі законодавства України; юридичні особи, а також їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи , розташовані за межами України, які створені з участю юридичних осіб України і діють відповідно до законодавства іноземних держав.

Крім цього суб'єкта господарської діяльності  ДПІ в м. Сєвєродонецьку “ не могла бути внесеною доЄДРПОУ оскільки Класифікація організаційно-правових форм господарювання (КОПФГ), затверджена і введена в дію наказом Держстандарту України від 22 листопада 1994 р. N 288, не передбачало такої форми господарювання , як орган державної влади. На підставі цього відомості про органи влади не могли бути внесені до ЄДРПОУ, а на підставі імперативних приписів ч.1 ст.8 та ч.3 ст.52 Господарського кодексу України держава, органи державної влади та органи місцевого самоврядування не є суб'єктами господарювання і не можуть здійснювати некомерційну господарську діяльність. Ст.55 Господарського кодексу України визначає поняття суб'єкт господарювання, а також перелік осіб, які є такими суб'єктами. Серед цих осіб органів влади не має , а отже орган влади не може бути внесеною до ЄДРПОУ у порядку, встановленому Положення проЄДРПОУ .

Таким чином реєстрація у ЄДРПОУ прямо доводить те , що суб'єкт господарської діяльності “ДПІ в м. Сєвєродонецьку “ не є і не може бути органом державної влади.

Related posts:

  1. Пожежники незаконно перевіряють об,єкт , а треба перевіряти суб,єкт підприємницької діяльності.
  2. СУБЄКТИ МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА — не підпадають під планові та позапланові перевірки фінансово-господарської діяльності.
  3. Цивільний позов до не існуючого місцевого судді, юридичної особи “Сєвєродонецький міський суд” – як фізичної особи про відшкодування шкоди за свавілля.

 

Переглядів: 763 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]