Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Октябрь » 23 » Рімма Білоцерківська. ...чи варто піддавати МЕДИЧНИМ чи НАУКОВИМ дослідженням своїх близьких ???
19:34
Рімма Білоцерківська. ...чи варто піддавати МЕДИЧНИМ чи НАУКОВИМ дослідженням своїх близьких ???

УВАГА !!! Всіх тих ,хто з легкістю підписує не думаючи за себе особисто чи за своїх родичів ,а ще страшніше за своїх діточок "Інформовану ДОБРОВІЛЬНУ згоду пацієнта …” форма первинної облікової документації №003-6/о чи варто піддавати МЕДИЧНИМ чи НАУКОВИМ дослідженням своїх близьких ???

Posted: 17 Oct 2013 08:27 AM PDT

Що про це говорить міжнародні законодавчи акти , що саме для таких випадків потрібна згода паціента.
МІЖНАРОДНИЙ ПАКТ
про громадянські та політичні права*
Стаття 7
"Нікого не може бути піддано катуванню чи жорстокому, нелюдському або принижуючому його гідність, поводженню чи покаранню. Зокрема, жодну особу не може бути без її вільної згоди піддано МЕДИЧНИМ чи в НАУКОВИМ дослідженням" .
Такіж самі норми передбачені і у українськомуу законодавстві.
Основи законодавства України про охорону здоров'я
Стаття 44. Застосування методів профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та лікарських засобів
"У медичній практиці застосовуються методи профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та лікарські засоби, дозволені до застосування центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я.

НОВІ методи профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та лікарські засоби, які знаходяться на розгляді в установленому порядку, але ще не допущені до застосування, можуть використовуватися в інтересах вилікування особи лише після отримання її письмової згоди. Щодо особи віком до 14 років (малолітньої особи) зазначені методи та засоби можуть використовуватися за наявності письмової згоди її батьків або інших законних представників, а щодо особи віком від 14 до 18 років - за її письмовою згодою та письмовою згодою її батьків або інших законних представників; щодо особи, цивільна дієздатність якої обмежуєтеся, - за її письмовою згодою та письмовою згодою її піклувальників; щодо особи, визнаної у встановленому законом порядку недієздатною, - за письмовою згодою її законного представника. При отриманні згоди на застосування нових методів профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та лікарських засобів, які знаходяться на розгляді в установленому порядку, але ще не допущені до застосування, особі та (або) її законному представнику повинна бути надана інформація про цілі, методи, побічні ефекти, можливий ризик та очікувані результати.

Порядок застосування методів профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та лікарських засобів, зазначених у частині другій цієї статті, встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я".
Тому тільки від нас залежить чи ми свідомі свого права ГРОМАДЯНИ лікуватися методами профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та лікарські засоби, дозволененими до застосування центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я без всіляких дозволів , оскільки орган влади вже їх надав , чи будемо підопитними " кроліками " для НОВИХ методів ,які знаходяться на розгляді в установленому порядку, але ще не допущені до застосування і можуть використовуватися в інтересах вилікування особи ...

А це моя особиста практика ...
Як матері, дитина якої попала в реанімацію .
Користуючись безпорадним станом дружини хворого молодший медичний персонал без присуності лікаря намагався отримати таку "Інформовану добровільну згоду ..."
А лікар намагався зразу ж заробити на хворому виписавши рецепт на 13 пунктів ,але після заяви про злочин про не надання безкоштовної невідкладної медичної допомоги виконав Конституцію, свій професійний обовязок та клятву ГіпократуБЕЗКОШТОВНО!

Виписаний лікарем рецепт:

Related posts:

  1. Чи відповість держава України за свою діяльність перед ЛЮДИНОЮ???
  2. Чому Р.М.Білоцерківська не прийде на засідання Рубіжанського суду.
  3. Територіальні громади: Чергова вистава за участю Сєвєродонецьких правоохоронців.

Переглядів: 998 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]