Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Сентябрь » 27 » Рімма Білоцеркіфвська. Перехід Пенсійного фонду без слова України під адміністрування Міністерства доходів і зборів приніс нові перли чинов
22:33
Рімма Білоцеркіфвська. Перехід Пенсійного фонду без слова України під адміністрування Міністерства доходів і зборів приніс нові перли чинов

Правовий простір


Перехід Пенсійного фонду без слова України під адміністрування Міністерства доходів і зборів приніс нові перли чиновників …

Posted: 26 Sep 2013 06:58 AM PDT

Перехід Пенсійного фонду без слова України під адміністрування Міністерства доходів і зборів приніс нові перли чиновників , тепер замість "вимоги про сплату недоїмки" передбачених законом №1058 , або повідомленнь-рішеннь передбачених Податковим кодексом складають інший документз назвою "повідомлення" тобто документ не встановленного зразка . Думають,що громадяни-підприємці отакі собі невігли ,що не розуміють різницю між законною вимогою або повідомленням-рішенням та повідомленням на заборі написаному.

Related posts:

  1. Щодо закриття рахунку Пенсійного фонду України
  2. Українська судова система відмовляється розглядати цивільні позови про захист честі і гідності до осіб, які керують фіктивно створеними і фіктивно зареєстрованими, а тому не існуючими управліннями нібито Пенсійного Фонду України.
  3. Зразки заяв громадян України (які можуть бути подані в будь-який час) про сплату державного збору на загальнообов,язкове пенсійне страхування до управління ПФУ у містах, районах у містах та районах в області до державного органу, Пенсійного фонду України, для підприємців, їх найманих осіб ,робітників освіти, державних, комунальних і приватних підприємств, установ організацій.

Територіальна громада як власник в контексті "ТРЕТЬОЇ УКРАЇНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ”

Posted: 26 Sep 2013 06:24 AM PDT

Тема виступу правозахисниці Римми Білоцерківської "Відновлення права громадянина України на власність териоріальних громад і держави"

Related posts:

  1. АвтоМайдан – "Зроби Україну сам!” підтримав багатьох підприємців!
  2. Це може зробити кожен у своєму місті!Приєднуйся до МЕРЕЖІ ВЛАДИ та стань одним із ланцюжків відновлення конституційного устрою, по створенню територіальних громад – власності громадян України, що проживають на території та власності на державу усього Українського наороду!!! І ми це обов,язково зробимо разом за ради наших дітей і онуків!
  3. Акція на підтримку Римми Білоцерківської.
Переглядів: 750 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]