Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Січень » 4 » ПОВІДОМЛЕННЯ про відсутність статусу платника податків у громадянина України-підприємця
13:07
ПОВІДОМЛЕННЯ про відсутність статусу платника податків у громадянина України-підприємця


Як малому підприємцю ГРАМОТНО сплачувати податки та Пенсійні внески?

Автор: ochag от 23-11-2013, 13:57

Як малому підприємцю ГРАМОТНО сплачувати податки та Пенсійні внески?

 

 

 


До Криворізької центральної об'єднаної

державної податкової інспекції ГУ Міндоходів

у Дніпропетровській області,

проспект Дзержинського буд. 42


Копія: Управління Пенсійного фонду України

в Довгинцівському районі м. Кривого Рогу,

вулиця Отто Брозовського буд. 85А
Громадянина України – підприємця

_____________________________________

 


ПОВІДОМЛЕННЯ
про відсутність статусу платника податків у громадянина України-підприємця , 
за ч.2 ст.З , ч.8 ст.19 та п.2 ч.2 т.55 Господарського кодексу України, зареєстрованого 08.10.2009 р.


 
  ДЕКЛАРАЦІЯ про державний суверенітет України N 55-ХІІ від 16 липня 1990 року Верховної Ради Української РСР, п.1,3.  6 та 7 розділу л VI. ЕКОНОМІЧНА САМОСТІЙНІСТЬ встановлює, що: "Народ України має виключне право на володіння, користування і розпорядження національним багатством України.
    Земля, її надра, повітряний простір, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території Української РСР, природні ресурси її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони, весь економічний і науково-технічний потенціал, що створений на території України, є власністю її народу, матеріальною основою суверенітету Республіки і використовуються з метою забезпечення матеріальних і духовних потреб її громадян.
   Підприємства, установи, організації та виробничі одиниці, розташовані на території Української РСР, вносять плату за використання землі, інших природних і трудових ресурсів, відрахування від валютних надходжень, а також сплачують податки до місцевих бюджетів. 
    Декларація є основою для нової Конституції, законів України ..."
    Відповідно до того, що відповідно до глави 2 "Економічна система" ст. 10 та ст. 11 Конституції Української РСР, що діяла на момент прийняття ДЕКЛАРАЦІЇ про державний суверенітет України було встановлено, що:
"Стаття 10. Основу економічної системи України становить соціалістична власність на засоби виробництва у формі державної (загальнонародної) і колгоспно-кооперативної власності. Соціалістичною власністю є також майно профспілкових та інших громадських організацій, необхідне їм для здійснення статутних завдань.
Держава охороняє соціалістичну власність і створює умови для її примноження".
Стаття 11. Державна власність - спільне надбання всього радянського народу, основна форма
соціалістичної власності.
    У виключній власності держави ( загальнонародній власності) є: земля, її надра, води, ліси. Державі ( народу У країни) належать основні за соби вир обництва в пр омисловості, будівництві і сі льському господарстві, засоби транспорту і зв'язку, банки, майно організованих державою торговельних, комунальних та інших підприємств, основний міський житловий фонд, а також інше майно, необхідне для здійснення завдань держави".
    Згідно з частиною 9 закону України УКРАЇНСЬКОЇ РАДЯНСЬКОЇ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ РЕСПУБЛІКИ Про зміни і доповнення Конституції (Основного Закону) Української РСР було припинено дію глави 2 "Економічна система" і було встановлено, що:
    "9. Припинити дію глави 2 "Економічна система", глави 16 "Державний план економічного і соціального розвитку Української РСР" і глави 17 "Державний бюджет Української РСР до прийняття нової Конституції Української РСР".
    А з 13.07.1996 року - дня вступу в законну силу Конституції України загальнонародна власність громадян Української РСР перейшла до власності Українського народу - громадян України всіх національностей та власності територіальних громад - жителів сіл, селищ, міст, районів у містах:
 - українського народу на 24.08.1991 року на "землю (основне національне багатство), її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального ш ельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу (ст.13 та 14 Конституції України ) ";
- територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах на "рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси  ( ст.142 та 143 Конституції).

   Відповідно до Положення про паспорт громадянина України ... з ПОСТАНОВИ Верховної Ради України 26 червня 1992 року N 2503-ХІІ " Паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу ( у цьому місці немає слова ЙОГО, щоби читати , як вони нас привчили , що паспорт посвідчує особу його власника, тобто за правилами українського правопису треба читати так: "Паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу ВЛАСНИКА ... України".
    Отже кожен з громадян України є, по-перше, власником 1/46- мільйонної частки у власності Українського народу держави, а по-друге, як член територіальної громади, на території якої він проживає, власником 1/N- нної частки територіальної громади, а взагалі, власником національного багатства (загальнонародної власності) держави Україна.
   І тому логічним є те, що платниками податків є підприємства, установи, організації та виробничі одиниці, розташовані на території України та вони ж вносять плату за використання землі, інших природних і трудових ресурсів, відрахування від валютних надходжень, так як ці юридичні особи на відміну від громадян України не є власниками ні держави, ні територіальних громад, згідно ДЕКЛАРАЦІЇ про державний суверенітет України N 55-ХІІ від 16 липня 1990 року та ст.13 ;14 ст.142 та 143 Конституції України .
    Тому відповідно до того, що за частиною 2 Статті 8. Конституції України "Норми Конституції України є нормами прямої дії" і тому для кожного громадянина частиною 2 статті 67 Конституцією України передбачено прямий обов'язок щорічно подавати до податкових інспекцій за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.
    Виходячи із пунктів 6 та 7 розділу VI. ЕКОНОМІЧНА САМОСТІЙНІСТЬ, ДЕКЛАРАЦІЇ про державний суверенітет України N 55-ХІІ від 16 липня 1990 року, що платниками податків до місцевих бюджетів є підприємства, установи, організації та виробничі одиниці, розташовані на території Української РСР  і вони  ж вносять плату за використання землі, інших природних і трудових ресурсів, відрахування від валютних надходжень.  І оскільки  Декларація  про державний суверенітет України є основою для нової Конституції  та  стаття  67 Конституції України 1996 року встановлює , що "Кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом" з огляду на Декларацію  це ті , хто  працює виключно  на  підприємствах, установах, організаціях та виробничих одиницях, розташованих на території України .
    Крім того  до податкових відносин цивільне законодавство не застосовується  за ч.І ст.2 ЦК України учасником яких є  саме фізичні особи  крім того за  ст.11 ЦК України не було жодних підстав: чи  за моєю власною волею , чи  на мій  власний розсуд для виникнення  цивільних відносин  між мною громадянином України за ч.І ст.2 ЦК України  та податковим органом  ні за договорами і правочином , ні безпосередньо з актів цивільного законодавства, тому у  податкових відносинах з ДПІ у м. Кривий Ріг,  я не можу виступати,  як фізична особа.   
    Крім того за абз.1 та 3 ч.І ст. 1 ЗУ "Про громадянство України" визначено , що громадянство України - правовий зв'язок між фізичною особою і Україною, що знаходить свій вияв у їх взаємних правах та обов'язках і так, як податковий орган, ДПІ у м. Кривий Ріг, є органом державної влади держави Україна з якою я, як громадянин маю правовий зв’язок, що знаходить свій вияв у їх взаємних правах та обов'язках у тому числі і обов’язків щодо сплати податків, зборів, обов’язкових платежів .
    То у відносинах с податковим органом , ДПІ у м. Кривий Ріг, я можу виступати ВИКЛЮЧНО, як громадянин України - підприємець у розумінні ст. 58 , ст. 128 ГК України та відповідно до інформації внесеної до Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про громадянство України за п.70.1 ст.70 ПК України .
    Таким чином, я громадянин України - підприємець, власник  держави та територіальної громади, на якій я проживаю, взагалі не є платником будь-яких податків , зборів, обов'язкових платежів.
     Єдиний обов'язок зареєструватись суб'єктом підприємницької діяльності мною виконано і я маю свідоцтво про реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності серії В02 № 535405 від 18.10. 2007 р. для фіксації суспільно корисної праці , як джерела зростання добробуту українського народу.
    Відповідно до того, що я  __________________________________, громадянин України - підприємець та суб'єкт мікропідприємництва, за діючими нормами Податкового кодексу України для таких суб’єктів підприємницької діяльності жодних обов’язків не передбачено, як і не передбачено ЦК України чи будь-яким іншим законом України порядку подачі до податкових органів декларації про доходи громадянином України і зв’язку з тим, що мною помилково здані декларації та помилково сплачено єдиний податок та ЄСВ, прошу повернути мені надмірно сплачені кошти на мій універсальний картковий рахунок  5211 5273 0059 1399 в А- банку.



З повагою                                                                                                                              ________________


Переглядів: 569 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]