Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Грудень » 25 » Олесь Гриб. ДО МАЙДАНУ, ДО ОБ’ЄДНАНОЇ ОПОЗИЦІЇ
17:14
Олесь Гриб. ДО МАЙДАНУ, ДО ОБ’ЄДНАНОЇ ОПОЗИЦІЇ

 

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ  ОБ’ЄДНАННЯ ВЕТЕРАНІВ/ВОВ/,

   КИЇВСЬКЕ  МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ /КМВ /

ПЕЧЕРСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ 

             /ПРВ КМВ ВОВ/.                            

 

01103. Київ, Кіквідзе,4, тел.286-06-50.

Контактні телефони 411-44-69, 0630759028. Голова Гриб Олесь Маркович. medvyn@ukr.net

 

ДО МАЙДАНУ, ДО ОБ’ЄДНАНОЇ ОПОЗИЦІЇ

 

Шановні Керівники Об’єднаної опозиції!

Вислухайте думку ветеранів – державників і зважте на перспективу Майдану, яка, на наш погляд, має іти не шляхом  реформування злочинців, а повною заміною  законною владою українського народу.

Пан Д. Павличко слушно зауважив: цей режим у виборчій боротьбі неможливо перемогти через  відомі позазаконні проблеми. Потрібно існуючій НЕЗАКОННІЙ системі  влади протиставити іншу, оперту на історичну послідовність, яку ми спробували викласти у проекті, хоч зважуємо на вбиту людям в голову  фальшиву  концепцію «диктатури пролетаріату»,  «свободи, рівності і т.д», що протиставлялось  протягом семи десятиліть волі української громади, а саме утворенню Української Народньої Республіки, державотворення якої було перервано самидесятирічною ОКУПАЦІЄЮ більшовицької московської влади.   

Перервана державність українського народу логічно має бути відновлена, і саме це, на наш погляд, може сказати сучасній владі: перехідний період скінчився, влада УНР і її парламенту  - Центральної ради  - поновлена. 1992 року Президент УНР у закордонні Микола Плав’юк – очільник Державного Центру УНР  (ДЦ УНР) - передав комуністичній Верховній раді  необхідні законні документи на поновлення силою скинуту владу українського народу  -  УНР.

Керівні комуністи документи прийняли, але владу залишили собі, незаконно проголосивши вже проголошену 1У Універсалом ЦР 1918 року  «третю незалежність» України  від Росії, « затвердили» без них затверджену символіку Тризуб, блактино- жовтий прапор та Гімн «Ще не вмерла» , символи, за які вони  по – звірячому  кидали до концтаборів українських патріотів. Ніким не скасовані закони і постанови УНР і її парламенту Центральної Ради, мають  законну силу всупереч  маніпуляціям більшовиків, які втратили майже все, що здобували кров’ю і насильством. Ні по законах, ні за мораллю вони не мали  права очолювати посткомуністичну  Вкраїну, залиту ними кров’ю і угноєну людськими трупами. «Законодавство» окупаційної Верховної ради  УРСР і їх  карикатурних послідків оголошується НЕЗАКОННИМИ відповідно до Конвенції 1907 року. 

                                                          ЗАЯВА ДЦ УНР ( проект)

З огляду на  на ігнорування комуністичною окупаційною владою законних повноважень ДЦ УНР  в еміграції  Державний Центр УНР  в Україні поновлює свою роботу на підставі законодавства українського парламенту Центральної Ради УНР. Законодавство окупаційної комуністичної влади скасовується.

Повноваження   ДЦ  УНР  від імені  революційного Майдану  бере на себе Об’єднана опозиція..

ДЦ УНР скликає  Конституційну асамблею для прийняття Основного закону (Конституції). До її схвалення  Конституційною радою після народнього референдуму тимчасово діє сучасна Конституція («нічна», прийнята ВР без  референдуму) як документ перехідного періоду з відповідною редакцією:

1) фізичне знищення Уряду УНР та  силове прилучення України до «Союзу» визнається  актом ОКУПАЦІЇ., закони якої не визнаються міжнародньою спільнотою  та Конвенцією від 1907 року.

2) волею українського народу  поновлюється  Українська Народня Республіка, проголошена 1У Універсалом Центральної ради від 22 січня 1918 року. Період від 1991 року і до кінця 2013  визначається як  перехідний

3) до терміну «три гілки влади»» повертається слово «незалежні», які не мають права формувати одне одну

4) три незалежні гілки влади обираються народом і підзвітні виборцям

5) посада президента скасовуться

6) територіальні громади мають абсолютне право голосуванням усувати  силові органи влади, якщо вони порушують законодавство і штовхають суспільство на шлях насильства і зловживання владою

7) призначення на посади має виключно  виконавча гілка влади за схваленням парламенту (баланс влади)

8) судами керує уповноважена народом  Рада юристів – фахвців під контролем виборців.Право формування судового корпусу  позбавляються як Верховна рада, так і всі органи виконавчої влади, щоб на перетворювати суди у другий «Беркут», який, в свою чергу, оголошується поза законом.

9) ДЦ УНР оголошує державними злочинцями органи влади, які допускали  знущання і вбивства людей. Позов проти них розглядає незалежний від влади суд.

10) ДЦ УНР створює комісії з перевірки методів і результатів  незаконної приватизації

11) ДЦ УНР забороняє тримати українські гроші в будь – якій валюті у закордонні.

12) ДЦ УНР бере під свою опіку  засоби масової інформації, виділяючи окремі кошти на створення незалежного. Самоправного  Інформаційного  центру без права державних чиновників втручатись в його роботу, окрім права фінансових органів перевіряти  надані  кошти.

13) ДЦ УНР звертається до ООН  з проханням визнати поновлення  Української Народньої Республіки

14) ДЦ УНР вважає повноваження сучасної Верховної ради завершеними разом із закінченням перехідного періоду

15) ДЦ УНР застерігає  сучасних правителів  від вживання насильства і розбою.

16) ДЦ УНР створює Народу комісію з вивчення злочинів комуністичної влади в Україні і притягнення  до відповідальності її керівників як живих так і посмертно.

Голова Печерського відділення Всеукораїнського об’єднання ветеранів (державників) Олесь Гриб.

Переглядів: 824 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]