Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Апрель » 6 » Олександр ТОМАСЄВИЧ: Новини із Умані окупованої хасидами... ВІДЕО
23:29
Олександр ТОМАСЄВИЧ: Новини із Умані окупованої хасидами... ВІДЕО

Олександр ТОМАСЄВИЧ: Новини із Умані окупованої хасидами... ВІДЕО


Історія України не тільки трагічна і багатостраждальна, але й героїчна. Шануємо її браття щоб не втратити. Об’єднаємося нашій праведній – православній землі !
За святу справу – спорудити в Умані пам’ятник народним героям народно-визвольного, антифеодального повстання 1768 року Максиму Залізняку та Івану Гонті в м. Умані береться уманська громада ! Нарешті завдяки спільним зусиллям патріотично налаштованих громадських організацій, які розуміють, що одним з найбільших гріхів є байдужість, був створений Уманський благодійний фонд імені Максима Залізняка та Івана Гонти. Сьогодні фонд бере на себе відповідальність ініціювати збір коштів на побудову пам’ятника. Ми впевнені, що уманська громада і кожний українець, де б він не жив, зможе пишатися, своїм особистим внеском у побудову цього пам’ятника.
Імена всіх благодійників будуть увічнені в книзі пам’яті !
Просимо всіх прийняти посильну участь у цій Святій справі і надіслати кошти на рахунок Фонду:
Отримувач: Благодійна організація «Уманський фонд імені Максима Залізняка та Івана Гонти», код 38588390, р/р 26002490740656, банк: ТВБВ 10023/0349 «Ощадбанк», МФО 354507

В Уманській, радикальній, екстремістській, ортодоксальній секті Брацлавських хасидів, появився новий Покровитель, народний депутат України О.Б. Фельдман, який подав листа генеральному прокурору України про те, що Уманчани нападають на хасидів, які демонстративно порушують закони України, проявляють агресивність і відкриту непо¬вагу до місцевих жителів, не соромляться заявляти про повну фінансову залежність від них уманських посадовців. Незаконне будівництво, незаконна торгівля, захоплення територій стало звичайним явищем З неухильною послідовністю і в масовому порядку відбувається перехід в руки цих іноземців, у тому числі і через підставних осіб, не лише уманської нерухомості, але і великих земельних ділянок. Нині, на¬приклад, в районі вулиць Пушкіна - Бєлінського у власності іноземців вже знаходиться більше за третину об'єктів нерухомості, і ця цифра постійно росте. Фактичним власником величезної території колишньої ветлікарні, після декількох протиправних господарських операцій, став житель іншої держави. Під ви¬глядом вдосконалення медичного обслуговування населення міста під приціл відчуження від громади і продажу іноземцям поставлені будівлі декількох медичних установ. Це далеко не весь перелік протизаконних, антинаціональних дій хасидів. На захист яких став народний депутат України О.Б. Фельдман, цим самим попираючи права, свободи і законні інтереси Уманчан, пропагуючи насилля проти громадян України іноземцями та розпалюючи міжнаціональну ворожнечу, що є неприпустимим в даному випадку з боку народного депутата України.
30.03.2013 р.

ВІДЕО - http://moneyseo.info/?p=9890

  • Олександр ТОМАСЄВИЧ: Новини із Умані окупованої хасидами... ВІДЕО
  • Олександр ТОМАСЄВИЧ: Новини із Умані окупованої хасидами... ВІДЕО
  • Олександр ТОМАСЄВИЧ: Новини із Умані окупованої хасидами... ВІДЕО
  • Олександр ТОМАСЄВИЧ: Новини із Умані окупованої хасидами... ВІДЕО
Переглядів: 1009 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]