Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Ноябрь » 23 » оголосити - ……………."ДНЯМИ ПРОБУДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ"!
00:37
оголосити - ……………."ДНЯМИ ПРОБУДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ"!
Vitaly Shljahyv22 ноября г. 12:35
…….Вітаю усіх українців з днями 22 і 23 листопада, які, як і 1грудня, пропоную «іменем України самостійного розвитку» (ц.р. - століття видання «Самостійної України» Миколи Міхновського) оголосити -
……………."ДНЯМИ ПРОБУДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ"!
Усіх небайдужих до своєї Долі,- Долі українського народу прошу поширити це повідомлення.
……Саме вісім років тому,-2004 року, - український народ,- люди усіх національностей, які мешкають в Україні,- вперше масово вийшли на Майдани Києва та Харкова, пробудившись вранішніми кольорами Неба і Сонця. 
……І, на превеликий для усіх жаль,- тоді,- як Одна, так і Інша частина українських громадян фатально помилилася в обох «вікторах (включно з близькими оточеннями)». 
……Тож нехай швидше закінчиться їх невдале правління для них обох. 
……І нехай, як і на «прапорі ранкового неба» на прапорах цього дня будуть разом: оранжеве і голубе, жовте і біле, та чорне від обрію найчорноземливіших вкраїнських ґрунтів і червоне від краєчка диску Сонця.
……А потім до справи: Вийдіть на Майдани і пригадаєте ті трепетні відчуття «плеча» співвітчизника, подиху свіжого «вітерця перемін», які полонили нас в ті пам’ятні дні.
……. Тож Очищаймо Єдине Джерело Влади в Україні від багатовікових нашарувань нашого регіонального бруду! 
……..І тоді Україна стане чистою і буде Святою для кожного з нас з Вами.

……. Зробімо Вирішальною Подією 2012 року - 4 грудня своєю мирною акцією біля стін Верховної Ради України.
…….Звертаю увагу Громадян України, Дипломатичних представництв і Світового Співтовариства, що:
….. - На відміну від інших країн світу, вщент корумпована і мстива «система влад для України» («Президент, Кабінет Міністрів України з іншими органами виконавчої влади, Прокуратура, Правосуддя, Конституційний суд України, Місцеве самоврядування») не виконує практично жодної норми Конституції України. А тому український народ, у відповідності зі ст..5 Конституції України має повне право повернути собі «…конституційний лад в Україні». І ми спробуємо зробити це мирним шляхом.
……..Ось і зараз, не маючи ніяких «особливих обставин» згідно другого абзацу ст..96 КУ, замість Конституційної норми «…не пізніше 15 вересня…» - Кабінет Міністрів України має намір подати «проект закону про Державний бюджет України на 2013 рік»… аж 4 грудня 2012 року.- Це замість ретельного обговорення «проекту» органами місцевого самоврядування, і в комітетах ВР на протязі трьох місяців,… партія «Регіонів» пропонує «обговорити» і «прийняти» ДОЛЕНОСНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ЗАКОН 2013 року протягом декількох годин 4 грудня ц.р. …
……Таке повторюється з року в рік, бо в Україні, із-за недосвідченості провідників національно-демократичних і патріотичних сил 90-х років минулого століття, не відбулося ні люстрації, ні перезавантаження виконавчої, прокурорської, судової і правоохоронної гілок влади екскомунономенклатури - на Громадянську систему Громадянського Суспільства. Таке перезавантаження міг зробити і Президент В.Ющенко з командою «любих друзів», але не зробив цього… 

Тепер що до дій т.зв. «правоохоронних органів під час масових акцій» 
…….Звертаємо увагу рядового і офіцерського складу правоохоронних органів, Громадян України і Світового Співтовариства на наступне:
…….Ні Ми, - український народ, ні Конституція України не надавали права керівникам органів влади та державних підприємств: ставати олігархами та можновладцями, зрощуватись з кримінальними елементами і між собою (утворення кланової монополії/узурпації влади і бізнесу (корупції) в Україні). Не надавали права розбудовувати дикий капіталізм і використовувати наших дітей та онуків, як рабів, сплачуючи їм мізерні заробітки в т.зв. «конвертах».

……Для того, що експлатувати народ можновладці-олігархи, усупереч Ст.116 КУ , в Україні «забезпечили проведення такої «фінансової, цінової…податкової політики», яка робить нерентабельним жодний вид господарської, ремісничої, науково-технічної діяльності для життєзабезпечення СІМЕЙНИХ ГОСПОДАРСТВ громадян. Цією «фінансовою, ціновою…податковою політикою» вщент руйнується інститут української сім’ї, - виникає безробіття, проституція, наркомані, алкоголізм, безбатченки при живих батьках….
……для того, щоб зберегтися при владі «система влад для України» і у 2012 р. йде ще на одне порушення Конституції,- законом про вибори (під себе) вони половину складу ВР обирають прямим голосуванням, як і передбачено першим абзацом ст..71 КУ, а іншу половину депутатів обирають з порушенням Конституції непрямим голосуванням виборців України. Бо 160 тисяч виборців округу, ще можна підкупити і натиснути на них, а на 36 млн. виборців України не можливо. І якби вибори відбувалися за європейськими, японськими чи американськими стандартами - то за ПР проголосувало не більше 11%, як голосувало у 2002 р. за ЄдУ.
…..З вищенаведеного можна зробити наступний висновок, що: « вщент корумпована і мстива «система влад для України» («Президент, Кабінет Міністрів України з іншими органами виконавчої влади, Прокуратура, Правосуддя, Конституційний суд України, Місцеве самоврядування») не є конституційно законослухняними, як державні організації, так і, як безпосередньо – особи- працівники зазначених установ.
….. А у відповідності з українським звичаєвим правом, до таких організацій та осіб може бути здійснена «Громадянська страта», оскільки «Культурна спадщина охороняється законом» згідно ст..54 КУ. (дивитися також суть терміну г.с. у тлумачних словниках, як-то: за укладання Яременко.В., Сліпушко О. «Новий тлумачний словник української мови».- К.: Аконіт, 1998. т.1, 910 с., с. 672.)
….. Тому ми застерігаємо «плазунівські» перед владою спецпідрозділи «беркут» тощо, що Ми діятимемо в рамках Ст.ст..22, 27,29, 34, 39, 44, 55 та інших Конституції України. Кожний учасник заходів проходитиме внутрішню реєстрацію і буде постійно у полі зору відповідальних осіб. І ніяких провокаційних дій з боку мітингувальників не буде. Все буде виключно у межах абзацу першого ст..39 КУ. 
…..Якщо ж з’являтимуться провокатори, то може застосовуватися виключно локальне застосування другого абзацу ст..39 КУ.
……Будь- яке застосування спецзасобів проти мирної акції буде розглядатися, як «посягання на «невідємне право на життя»( Ст.27 КУ) і порушення вами ст..60 КУ. Вам правоохоронці вже ніхто не прощатиме «розтоптаних життів», як це відбулося раніш в палатці голодувальників.
Ви мусите діяти строго в межах абзацу 4 Ст.ст. 17 і 60 КУ.
…….Ми захищаємо мирною акцією свої права і свободи, життя, здоров’я у відповідності зі Ст.ст..22, 27,29, 34, 39, 44, 55 та інших Конституції України

Всі, хто хочуть допомогти матеріально 
………………………………………….Картка реквізитів 
для проведення операцій переказу коштів на рахунок, операції за якими - здійснюються …………………………………з...використанням…платіжної…картки

Установа АТ «Ощадбанк»
Філія Харківське обласне управління АТ «Ощадбанк»
Код Банку 351823,
№ карткового рахуноку 2625750989427
Ідентифікаційний номер за ДРФО 1814124971 
Прізвище, імя по батькові: Шляхов ВіталіЙ Володимирович 
Призначення платежу: -поповнення картрахунку (ГРОШОВА ДОПОМОГА)

З повагою ініціатор заходів 
Влада! ПОВЕРНИ МЕНІ КОНСТИТУЦІЙНЕ ПРАВО ГОЛ
ОСУВАТИ ЗА КОЖНОГО КАНДИДАТА В ДЕПУТАТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ
http://www.facebook.com/events/132234070259491/

"Народна Блискавка Громовицею по усій Україні"- Інше,-народне,-Слово в українській політиці
http://www.facebook.com/events/399253246809115/

Очистимо Єдине Джеррело Влади в Україні -Патріотичні Дії за ради «української України для усіх дружелюбних»!
http://www.facebook.com/events/453753294665962/

Координатор «Союзу Вчених Інженерів України» Шляхов В.В.
050 402 26 27gsv.ycnix.ua@gmail.com
22.11 2012
Переглядів: 802 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]