Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Ноябрь » 10 » Обєднання. Громади. Партiя. Влада. Країна мрiй.
23:08
Обєднання. Громади. Партiя. Влада. Країна мрiй.

Друзi, ми в бiльшостi випадкiв мiркуємо, знаходячись внутрi дiжки та не враховуємо те, що є поза нею.

А поза Україною є iншi держави, яким вигiдно нас тримати сировинним придатком. Їм вигiдно, щоб у нас було вiдсутнє товарне виробництво.  Такi держави пiдкупом шукають у нас певних осіб та iз них  висувають своїх ставленникiв. Органiзовують  комедiї iз виборами, керують ЗМI, формують закони, крутять-вертять суспiльними процесами та настiльки каламутять воду, що ми один одного не бачимо. Ї це не  лише в нас, а скрiзь в свiтi (Грузiя, Африка,Югославiя та iн.). Зараз авторитарний режим створюється умiло за зовнiшнiм посилом та нашими руками.

Ми ще чітко не описали своєї мети, тому не рухаємося в одному напрямку та дуже повiльно приєднуються до нас iншi. Я пiдримую думку, що лише через розвиток громад та їх контроль за своїми ставленниками можна навести якийсь порядок та зупинити  процес тоталiтаризму.  Або  - якщо появиться  керiвник держави – спражнiй патрiот. В будь-якому випадку за промiжну  мету ставити – взяття влади в країнi позитивними людьми, або середнім класом. Тому доцiльно - створити партiю, наприклад, Партiя малого та середнього бiзнесу i селян. Нам не уникнути дрібно-буржуазної революiї.

Наш рух, хоча повiльно, але позитивно впливає на процеси. Здається, що не потрiбно боятися об’єднуватися. Ми не розчинимося, а розкриємо очi, поведемо за собою.  

Давайте таке мiркування збережемо на сайтi та повернемося до нього через певний перiод.

Здається, що нас умiло водять по пустинi.

Переглядів: 815 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]