Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Февраль » 13 » Луганщина переходить в активну фазу визвольної революції
22:23
Луганщина переходить в активну фазу визвольної революції

Луганщина переходить в активну фазу визвольної революції

 

Сьогодні 8 лютого 2013 року представники громади Лисичанська, робітники Лисичанської ТЕЦ разом з представниками Громадського Об'єднання "Луганці" розпочали безстрокову акцію в приміщенні виконкому міста.

 На завтра заплановано скликати громаду міста з вимогою запровадження нового Лисичанського (Магдебурзького) Права в місті по самоврядуванню. Учасники акції прийняли Звернення до української нації:

Сьогодні в Лисичанську о 9 годині Ми почали активну фазу Української Визвольної Революції.

 Останні 20 років в Україні будували кланово-олігархичну країну з антиукраїнським Урядом, Парламентом, судами та прокуратурою.Україну опанувала глибока фінансово-економічна, парламентська, політична та духовна криза. По всій Україні зупиняються підприємства, затримуються виплати зарплатні та пенсій, знищуються залишки малого приватного бізнесу, зростає злочинність. Глобалізаційні процеси привели нашу країну та світ із споживацькими суспільствами до краху фінансової та політичної системи. Сьогодня потрібно об'єднатися громаді, політикам та представникам всіх духовних конфесій під прапором України заради майбутнього нашої країни. Ми закликаємо вийти на Майдан представників інтелігенції, підприємців, депутатів всіх рівнів, працівників державних установ, футбольних фанатів, студентів та шахтарів, пенсіонерів, "чорнобильців", "афганців", селян, лікарів, робітників, вчителів. Представники Збройних сил, СБУ, МВС - Ви давали присягу Українському народу, а не олігархам та можновладцям. Тому сьогодні 8 лютого 2013 року від Імені Української Нації під проводом Сергія Коваленка представники громади Лисичанська робітники Лисичанської ТЕЦ разом з представниками Громадського Об'єднання "Луганці" розпочали безстрокову акцію в приміщенні виконкому міста Лисичанська з вимогами :

 

 1. Видати борг по зарплатні працівникам Лисичанської ТЕЦ та компенсацію за незаконне звільнення.

 

 2. Вимагаємо націоналізацію стратегічних підприємств - "Лінос" - нафтопереробного заводу, РТІ - завод гумово-технічних виробів, "Пролетарія" - заводу листового скла.

 

 3. Скликаємо на 10.00. 9 лютого 2013 року до Лисичанської міської адміністрації громаду міста з вимогою запровадження нового Лисичанського (Магдебурзського) Права в місті по самоврядуванню, а також закликаємо провести такі акції по всій країні. В Лисичанську Ми розглянемо такі питання :

 

 а) обрання тимчасового виконкому міста Лисичанськ;

 б) призначення виборів мера міста Лисичанськ;

 в) питання націоналізації стратегічних підприємств , які знаходяться на території Лисичанської Громади;

 г) розгляд питання щодо тарифів платні за послуги ЖКГ в місті Лисичанськ;

 д) обговорення ставки податку для підприємців та легалізація ринку який знаходиться на півдні міста Лисичанськ;

 е) скликання Нового Всеукраїнського Майдану в Києві на Майдані Незалежності, та обрання делегатів на Всеукраїнський Майдан від Лисичанська.

 

 4. Вимоги Всеукраїнського Майдану:

 

 а) відставка Верховної Ради України та створення тимчасового законодавчого органу України - Всеукраїнські Збори;

 б) відставка Уряду України та створення Українського Національного Тимчасового Уряду;

 в) відставка Президента України, внесення змін в Закон про вибори - щодо реєстрації кандидатів в Президенти. Зниження розміру грошової застави для кандидатів в Президенти України в 10 разів для представників Громади, зменьшення кількості підписів в 10 разів для представників Громади, обмеження виборчого фонду кандидатів 10 мільйонами гривен , обмеження обсягу передвиборчої політичної теле-, радіо-, Інтернет та друкованої реклами;

 г) створення нового двухпалатного Парламенту України та обрання тільки по мажоритарній системі, обмеження грошового виборчого фонду 1 млн. гривен, обмеження теле, радіо, інтернет та друкованої передвиборчої політичної реклами;

 д) звільнення всіх політв'язнів в Україні;

 е) націоналізація стратегічних підприємств в Україні з виплатою компенсації сьогодняшнім власникам в строк від 5 до 10 років, можливо цінними державними папірами; Представники Українського Визвольного Революційного комітету гарантують всім громадянам України та іноземцям які тимчасово перебувають в Україні всі права та свободи.

 

 На даний момент йдуть перемовини з представниками Лисичанської Міської Ради!!!

 Далі Буде...

 

Сергій Коваленко, Голова ГО "Луганці"

Переглядів: 1002 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]