Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Июнь » 26 » Луценко: Ющенко і Янукович довели, що треба міняти систему
22:26
Луценко: Ющенко і Янукович довели, що треба міняти систему

Луценко: Ющенко і Янукович довели, що треба міняти систему

Середа, 26 червня 2013, 08:58

Версія для друку Коментарі59

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко впевнений, що Віктор Ющенко й Віктор Янукович довели, що в країні треба міняти систему, а не конкретних особистостей.

Про це він сказав в інтерв'ю газеті Комерсант-Україна, розповідаючи про організацію нового руху.

"Ми повинні бути вдячні Віктору Ющенку й Віктору Януковичу за те, що вони довели всій Україні: справа не в особистостях. Зараз для Східної України стало зрозуміло, що у всіх лихах винуваті не бандерівці, а для Західної — очевидно, що не москалі", - заявив Луценко.

"Стало зрозуміло, що винуватий не конкретний президент, винувата система, яка щоразу більш-менш відкрито відтворює тоталітарну, антиукраїнську владу, що насаджує кримінальні відносини й бандитську мораль", - пояснив він.

"20-річна еволюція цієї системи породила Партію регіонів — екстракт "совка" і гангстерства, символом якого стала межигірська "родина". Але інстинкт хижої зграї й шкурництво не можуть стати об'єднуючою ідеєю країни", - впевнений він.

"Навпаки, це викликає в людей переконання в тому, що ця Україна державного бандитизму — не їхня країна. Тому потрібно домовитися про новий фундамент нової країни, у якій буде зручно й безпечно жити всім — від заходу до сходу й від півдня до півночі", - сказав Луценко. 

За його словами, в Україні 20% людей категорично відкидають Україну як незалежну державу й демократію як принцип. "Це ""совки" на вибір", а також прошарок гопників і гангстерів. Із цими людьми немає сенсу домовлятися про нову Україну", - сказав він.

"У нашому випадку потрібно зробити так, щоб дана категорія населення не могла порушувати закон і впливати на політичні рішення. Для цього необхідно, щоб домовилися між собою 80% українців, які прагнуть жити в нормальній демократичній країні", - впевнений Луценко.

"Алегорично моя відповідь така: я люблю письменника Андруховича, але доти, поки я не ввійду в союз із шанувальниками Куркова, буде перемагати Бузина", - заявив він.

"Сформулюю чіткіше: українські демократи повинні припинити відмовляти російськомовним громадянам у праві на патріотизм. Цей поділ вигідний "совкам" і гангстерам, які саме через україно-українську війну в суспільстві одержують свою владу", - сказав Луценко. 

Все про: Луценко

 

Поділитися

 

 

1

 

 

 

 

 

КОМЕНТАРІ

 - 59


"Сформулюю чіткіше: українські демократи повинні припинити відмовляти російськомовним громадянам у праві на патріотизм.
Цей поділ вигідний "совкам" і гангстерам, які саме через україно-українську війну в суспільстві одержують свою владу", - сказав Луценко.

луценко сделал признание, что дерм-краты в вышиванках, русскоговорящего украинца разделяли в его праве быть полноправным гражданином украины, что вышиватувость довела до краю.

І навпаки. міністр - державний службовець дозволяє собі зверхні заявочки про не таких галичан, а інші "державні" чинуші в Криму - про не таких татар. Безкарно!
Доки?!

Відповісти | З цитатою

IP: 62.122.205.---

ROS _ 26.06.2013 15:16

comandos:
Ежу понятно, что надо менять систему. Но КТО на это способен - вот в чем вопрос.

Тільки МИ. Ніхто інший.
Підключайтесь до роботи на сайті Третьої республіки.

Відповісти | З цитатою

IP: 91.213.8.---

pilpol _ 26.06.2013 15:11

"Сформулюю чіткіше: українські демократи повинні припинити відмовляти російськомовним громадянам у праві на патріотизм. Цей поділ вигідний "совкам" і гангстерам, які саме через україно-українську війну в суспільстві одержують свою владу", - сказав Луценко.

луценко сделал признание, что дерм-краты в вышиванках, русскоговорящего украинца разделяли в его праве быть полноправным гражданином украины, что вышиватувость довела до краю.

Відповісти | З цитатою

IP: 62.122.205.---

ROS _ 26.06.2013 15:11

— Долго ли ждать перемен к лучшему?
— Если ждать, то долго.

Відповісти | З цитатою

IP: 92.113.145.---

Дед Щукарь _ 26.06.2013 14:22

Игорь Косухин:
+100%.."...издеть- не мешки ворочать."

Відповісти | З цитатою

 

 

Правильні речі говорить, але біда Луценко в тому що він піднімає людей, відкриваючи проект "3-ї Республіки", ніби то як громадський рух, але це він робить для подальшого злиття з БЮТом, під Тимошенко.
Ось у чому небезпека.

Відповісти | З цитатою

IP: 188.0.89.---

902 _ 26.06.2013 11:08

"Постійні політичні дискусії між владою і опозицією починають втомлювати суспільство і викликати апатію, як до одних так і до інших. Відсутність конкретних економічних пропозицій і підміна їх лише політичними звинуваченнями, викликає тривогу за майбутнє
Країни об’єднуються між собою для вирішення економічних завдань, а ми роз’єднуємось по політичних.
Невже ми ще не можемо зрозуміти, що сьогодні світом керують не політичні, а економічні закони і особливо всередині держави. А у нас людина тільки потрапила в депутати і уже кожне своє інтерв’ю розпочинає: «Ми, політики...». Яка може бути політика на рівні області, району, в сільраді? У суспільстві має бути економічна, а не політична дискусія, але складається враження, що в країні відсутня економічна наука, як така.Можливо, врешті решт, обійдемось без політичних лозунгів, без іноземних радників, а просто по-державному подумаємо як жити далі, і не тільки тим хто при владі, а й простим жителям України." Медвідь "Точка неповернення"

Відповісти | З цитатою

IP: 95.132.13.---

lerik _ 26.06.2013 11:08

Ни хрена.От особыстости многое,если не все,зависит.Если бы народ выбрал не счастливого владельца золотого унитаза а Гавела то и система автоматически бы поменялась.Нужен президент-патриот с характером и силой воли.Больше ничего не надо.

Відповісти | З цитатою

IP: 92.113.36.---

Nik Kurtoff _ 26.06.2013 11:07

Удивительный парадокс, как только человек попадает в оппозицию как немедля умнеет и тут же начинает понимать что нужно делать дальше .... но как только его зад попадает в чиновничье кресло то мгновенно превращается в бездарного управленца(((( Юра, что тебе мешало хотя бы начать реформу милиции опираясь на грузинский опыт? Никто!

Відповісти | З цитатою

IP: 46.37.199.---

volks _ 26.06.2013 11:07

А почему он не мог переломать систему хотя бы в одном отдельном ведомстве МВД за свой срок нахождения на посту министра?
Потому что сам очень хорошо кормился с милицейской коррупции.
Луценко - взяточник и алкаш.Как уже сказано до меня - попытка вернутся к корыту.

Відповісти | З цитатою

IP: 91.230.25.---

ababa _ 26.06.2013 11:06

як напитися до свиноподібного стану і опозорити державу на весь світ, то це не система....
а тепер "узнік совісті" філософствує що і як, та хто як має робити...
а чого ти алкаш як був при владі палець об палець не вдарив щоб змінити цю систему..
сиди гнидо в польші на вкрадені гроші і май совість хоча б вже зара закрити свою морду

Відповісти | З цитатою

IP: 95.134.96.---

Андрей Колосов _ 26.06.2013 11:04

DND:
100% то, что надо + демонополизация экономики и развитие рынка путем всемерного увеличения заработных плат всем категориям пропорционально росту продукции собственного потребления на внутреннем рынке.

Відповісти | З цитатою

IP: 77.52.61.---

Viacheslav _ 26.06.2013 11:01

Усе, як завжди - правильні слова від людини зі, скажімо так, сумнівною репутацією

Відповісти | З цитатою

IP: 31.42.160.---

west_111 _ 26.06.2013 11:00

Vlad_iz_Kharkova
Вже не перший раз погоджуюсь з вашою думкою..
Всі в говні, а я стою посередині весь в білому...

Відповісти | З цитатою

IP: 94.179.32.---

Vlad_iz_Kharkova _ 26.06.2013 10:54

Он замечательно все говорит, пока выброшен из этой системы. Но он делает вид, что никогда не был ее частью, что неправда.
И есть большие основания думать, что все его правильные слова - чтобы вернуться в систему.

Відповісти | З цитатою

IP: 91.197.51.---

Валерий Магала _ 26.06.2013 10:54

Так, дуже правильний фокус зору, який чомусь не часто трапляється у ОО. Вже давно визріло питання країни після окупації, який її проект, які шляхи, який генеральний план її побудови, практично з нуля. Які залишилися ресурси для цього. Люди мають розуміти, що головне сьогодні вже не просто "Юлі волю" чи "банду геть", а боротьба за здійснення плану побудови українцями своєї держави. Луценко це зрозумів, він мислить концептуально, не мітингово і - правильно. Він чує "шум времени", як казав поет. Нічого подібного поки не чуємо від трійці лідерів опозиції, шкода. Сподіваюся, вони, особливо, Яценюк, зрозуміє, що давно час міняти платівку і висувати отакі ясні й чітки плани ЗА, а не як зараз - виключно ПРОТИ. Сказавши А треба дати зрозуміти отим 80 відсоткам, що неодмінно за цим всупає в дію план Б - нова Україна, за яку варто боротися. З бандитами, і тут Луценко знов правий, нема про що домовлятися. Вони не слухають нас, то нема й підстав слухати їх. Карфаген має бути знищений.

Відповісти | З цитатою

IP: 178.95.64.---

stebnik _ 26.06.2013 10:53

Velar:

stebnik:
да ладно? ну молодец, если это он сделал. но если это была главная цель изменений и нововведений, то немножко маловато, нет ?

В плне того, что РЕАЛЬНО надо было сделать - то не просто маловато, а преступно мало. Просто Луценко занимался чисто своим ведомством причем в декоративной форме - тут подрезать, там подчистить, здесь подровнять, тогда как вся команда НУНС должна была упорно работать над построением новой страны. Ответ на этот парадокс предельно прост - нет профессионалов. Реформировать милицию должны профессиональные милиционеры. А так - пришел человек со стороны, да будь он хоть семи пядей во лбу - ему года два только чтоб вникнуть надо. А у нас кабмин больше двух лет физически не живет.

было бы глупо не согласиться с Вами...

Відповісти | З цитатою

IP: 178.95.64.---

stebnik _ 26.06.2013 10:51

tral:

Я думаю, что и Вы, как образованный человек, должны знать, что, именно, за " грузинские реформы", человек по фамилии Саакашвили, - вот-вот окажется за решёткой.
Но, не это главное.
Главное то, что в Грузии "поменяли" всего, около 10000 человек, причем, вся "операция" проводилась на американские деньги.

да хоть за китайские. Вы лично не хотели, чтоб у нас правохранительные органы изменили на манер грузинских ? а то, что Саакашвили хотят посадить, так это понятно. я не ярый его сторонник, но реформаторов не особо жалуют в любом государстве.

Відповісти | З цитатою

Сторінки:      Попередня      Наступна 

·         2

·         1

Переглядів: 784 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]