Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Сентябрь » 13 » Херсон.Проведення пікетування 21.09.2013 року з 9.30 год. до 10.30 год. у м. Херсоні на площі Свободи, 1
11:00
Херсон.Проведення пікетування 21.09.2013 року з 9.30 год. до 10.30 год. у м. Херсоні на площі Свободи, 1

ПОВІДОМЛЕННЯ

Херсонської обласної громадської організації

«Союз Слов’ян Херсонщини»

 

До виконавчого комітету Херсонської міської ради подано письмове повідомлення ХОГО «Союз Слов’ян Херсонщини» щодо проведення пікетування 21.09.2013 року з 9.30 год. до 10.30 год. у м. Херсоні на площі Свободи, 1.

Мета мирного заходу – привернути увагу органів влади, місцевого самоврядування та громадськості щодо важливості мирних засобів вирішення конфлікту на території Сирійської Арабської Республіки та недопущення військового і іншого силового втручання у справи незалежної і суверенної держави.

Зазначений захід відбувається одночасно з подібними акціями в багатьох інших містах та регіонах України. Зокрема їх організаторами є організації, які об’єднують українців на ідеї слов’янського єднання і відтворення славних традицій та культури народу Київської Русі.

Організацію і проведення акції підтримують ряд інших громадських організацій та об’єднань. За головне вважається не допустити кровопролиття та загибелі невинних людей на території суверенної незалежної держави Сирія.

Історія останніх двох століть постійно свідчить про негативну роль США, яке взяло на себе роль «світового жандарма». Усі останні міжнародні події із застосуванням збройної сили США та їх союзників містять у своїх сценаріях штучно створені приводи захисту від суверенних урядів країн так званого мирного населення цих країн, в результаті чого мирне населення знищується в кількості, яка не завжди піддається точній статистиці. Наприклад, в Іраку та Афганістані – це сотні тисяч людей, В Югославії, Лівії, Сирії – десятки тисяч людей.

Своєрідністю агресивних дій США та їх союзників стало застосування армій наймитів, коли приватні фірми за гроші всесвітнього, в т. ч. і американського капіталу, наймають в багатьох країнах рекрутів, які і реалізують агресивні плани імперіалізму щодо повалення урядів країн, намічених до знищення імперськими глобалістами. Це дає можливість уникати політичної відповідальності урядів країн-агресорів та економити значні кошти на соціальному захисті військовослужбовців та їх сімей.

Саме атаки таких наймитів впродовж двох з половиною років відбиває регулярна армія Сирії. Це дратує США та їх спільників у намірах скорішого знищення чергового демократичного народного режиму. Вони хочуть пришвидшити розправу над Сирійським народом і його владою задля зміцнення таким кровавим чином позицій Ізраїлю і США в Близькосхідному регіоні.

Актив ХОГО «Союз Слов’ян Херсонщини» відмічає важливу роль в подіях навколо Сирії Російської Федерації та її державного керівництва. Настав час припинити владі Росії, особливо Президента В.Путіна, постійно йти на поступки світового жандарма, надаючи йому чергову можливість збільшувати сферу свого агресивного спливу на світ. Такі президенти Росії, як Б.Єльцин , який здав США і її союзникам Югославію, Д.Медвєдєв, який здав Лівію імперіалістам – зганьбили себе кров’ю численних невинних жертв цих народів. В.Путін не повинен повторити їх приклад. В подальшому неприпустимо розпалювання США збройних конфліктів під маскою «поширення і захисту демократії». Цим вже не обдуриш свідомість світової громадськості.

Висловлюємо надію і на послідовність Президента України В.Януковича, який офіційно заявив про недопустимість ескалації збройного конфлікту на території Сирії і вирішення його суто мирними засобами.

Всі, хто не хоче подібного на території Сирії, в інших державах та в Україні, - запрошуються в суботу 21-го вересня 2013 року на площу Свободи в м. Херсоні для проведення з 9:30 год. по 10:30 год. мирного пікетування на захист народу Сирії проти військового втручання США та їх союзників.

 

Голова ХОГО

«Союз Слов’ян Херсонщини»,

Заслужений юрист України                                        С.О.Кириченко

Переглядів: 808 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]