Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Август » 26 » ЯРОБОР «ПРО ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ» - 24.08.2013 р.
21:47
ЯРОБОР «ПРО ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ» - 24.08.2013 р.

ЯРОБОР «ПРО ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ» - 24.08.2013 р.

 

Здравія і добра вам, шановні радіослухачі!

22 РОКИ від дати проголошення незалежності України – це великий проміжок в часі, який дає підстави підвести підсумки пройденого нашим народом шляху вже сучасної історії. Замість створення ПОТУЖНОЇ національної держави З МІЦНОЮ економікою та високим достатком народу, Україна та її населення перетворилися за цей час в одну із НАЙБІДНІШИХ країн світу. І це при одному із НАЙВИЩИХ РІВНІВ ОСВІТИ населення та великого бажання людей працювати. ЛЮДЯМ ПРОСТО НЕ ДАЮТЬ ПРАЦЮВАТИ! НЕ ДАЄ ВЛАДА! І це також вже не викликає ні в кого сумніву.

Українці, які вижили за 22 роки, ті, хто ще живий, згадують роки незалежності  не з радісною посмішкою, а зі слізьми на очах.

А що ж трапилося за ці роки? Чому із найпотужнішої республіки Радянського Союзу, із третьої в світі ядерної держави, та другої морської держави Україна спустилася до рейтингів економічних показників на рівні БАНАНОВИХ КРАЇН АФРИКИ?

На переконання патріотів України саме ДЕНАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ЕКОНОМІКИ призвела до нищівного падіння взагалі розвитку української цивілізації. Що ж таке ДЕНАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ЕКОНОМІКИ?

А це коли ПРИМУСОВО, СИЛОМІЦЬ закриваються підприємства, заводи, фабрики на території України, знищуються робочі місця для мільйонів українців, і припиняється випуск тої продукції, яка цілком є якісна, більш доступна за цінами для людей. І замість того товару і продукції, які вироблялися у нас в Україні, із-за кордону масово завозять ІМПОРТНУ ПРОДУКЦІЮ, яка набагато гіршої якості та дорожча. Які наслідки такої заміни національної продукції і товарів на ІМПОРТНУ ПРОДУКЦІЮ І ЗАКОРДОННИЙ ТОВАР? А те що гроші, виручені іноземним виробником та продавцем за імпортну продукцію, ЯКУ МИ КУПИЛИ В Україні, вільно конвертуються в іноземну валюту засобом доларів та євро і ВИВОЗЯТЬСЯ ТУДИ ж, звідки завезено товар і продукцію, а саме ЗА КОРДОН!

На сьогодні в Україні біля 90% - це імпортна продукція, а 22 роки тому, навпаки, більше 80-ти відсотків товарів і продукції вироблялося в Україні, що забезпечувало роботою і зарплатою десятки мільйонів жителів України.

Приклад цьому Херсонський бавовняний комбінат або Херсонський консервний комбінат, продукцію яких знали у всьому світі. Закриття цих підприємств не пояснюється ніякими економічними законами. Це суто політичне рішення глобального світового уряду мільярдерів та їх представників-олігархів в Україні.

Тобто, вимушено купуючи ІМПОРТНЕ, нас примушують фінансово підтримувати робочі місця та виробництва ЗА КОРДОНОМ і віддавати гроші ІНОЗЕМНИМ багатіям.

Хто приймає рішення про закриття українських підприємств, припинення виробництва вітчизняної продукції і завезення китайського, таїландського, арабського, ізраїльського, американського і європейського імпорту? Таке рішення приймають ОЛІГАРХИ – нові буржуазні власники тих виробництв, які створювали ми та наші батьки і діди. Влада лише освячує волю олігархів!

Якщо б ми виробляли і купляли СВОЄ, то і ГРОШІ залишалися б в Україні. І їх би вистачало на подальший розвиток власного виробництва, на виплату пенсій, соціальних допомог. А так, щороку від 50-ти до 60-ти мільярдів доларів іноземний капітал вивозить із України! І щоб завжди поповнювати постійну нестачу таких грошей, українці мільйонами виїзджають на заробітки до Росії, країн Європи та по всьому світу. А це руйнує сімї, здоровя людей, врешті-решт руйнує нашу державу.

ВИСНОВОК. В Україні негайно потрібно починати робити все для стимулювання ВИПУСКУ ВІТЧИЗНЯНОЇ ПРОДУКЦІЇ І ТОВАРІВ. Навіть ціною заохочення кожного жителя України випускати вітчизняне, звільняючи його на декілька років від сплати податків. ІМПОРТ ТОВАРІВ ТРЕБА РІЗКО СКОРОТИТИ, ЯК ЦЕ РОБЛЯТЬ В БІЛОРУСІЇ, Казахстані, Угорщині. Це буде більш прибутково нашому народові, ніж коли весь виторг за імпортне вивозиться за кордон. В Україні потрібно заборонити вільне ходження іноземних валют, таких як євро, долар та інші, засобом яких виснажується національна економіка і фінанси. Національна, а не чужинська влада це може зробити швидко і легко, потрібна лише політична воля і НАЦІОНАЛЬНА СВІДОМІСТЬ ТА ПАТРІОТИЗМ. А САМЕ ЇХ БРАКУЄ ВИЩИМ ПОСАДОВИМ ОСОБАМ ВЛАДИ В УКРАЇНІ!

 

Але перш ніж в Україні була ДЕНАЦІОНАЛІЗОВАНА ЕКОНОМІКА, була здійснена ДЕНАЦІОНАЛІЗАЦІЯ НАРОДУ, ТОБТО УСЬОГО НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ. Буквально в один, чорний для нашого народу день, а саме 26-го червня 1992 року під головуванням зрадника національних інтересів України Івана Плюща Верховна Рада прийняла рішення про заборону графи національності в паспортах і свідоцтвах про народження усіх жителів України. Тобто в один день ЗНИКЛИ В УКРАЇНІ українці, росіяни, білоруси, болгари, угорці, молдавани і інші національності. Цього не робив жоден із загарбників, які приходили на територію України за всю її історію.

ЩО ТАКЕ ДЕНАЦІОНАЛІЗАЦІЯ НАСЕЛЕННЯ? А це коли ви та ваші діти і нащадки НЕ МАЮТЬ ПРАВА називатися так, як віками себе називали: українцями, росіянами, білорусами, болгарами, якутами, молдаванами і так далі. Буржуазна держава і олігархічна влада відібрали в нас ПРАВО НА НАЦІОНАЛЬНІСТЬ і заборонили графу про національність в паспортах. Нацією українців, всупереч світової практики, тепер називають УСІХ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ. А що таке НАЦІЯ!? Наука визначає НАЦІЮ, як кровно-духовну етнічну спільноту з історичними і культурними традиціями. Зі зникненням в Україні національності українців вже ІНШІ ЕТНОСИ прибирають собі владу, багатства, культуру, вплив. Це і є та тиха, скрита форма окупації, за якої ворожою для народу владою відкриваються кордони, встановлюється непотрібні нам безвізові режими, за яких українців за кордон не пускають, а до України заїзджає щороку десятки тисяч різних інородців, які поступово беруть до своїх рук землю, засоби виробництва і все, що є на території України. Це так звана політика асиміляції, тобто розчинення словянських націй України чужинськими народами. До чого це призводить чітко видно по Франції, Німеччині, Англії і інших так званих «розвинених країнах» Європи, які сьогодні ВТРАТИЛИ БІЛЕ НАСЕЛЕННЯ КОРІННИХ НАРОДІВ і все більше потрясають економічні, демографічні і політичні кризи.

Дивіться, в минулому році за невідомі народові України заслуги Президент України наділяє громадянством України російського олігарха єврейського походження Вадима Новинського. І вже в липні цього року цей мільярдер, навіть всупереч вимогам чинного виборчого законодавства, стає на виборах в Севастополі народним депутатом України. То ж які інтереси буде захищати такий так званий «народний депутат»? Звісно будь-які і будь-кого, тільки НЕ НАРОДУ України!

ВИСНОВОК: Виборці від більшості народу України повинні голосувати і приводити до влади СВОЇХ ПРЕДСТАВНИКІВ, ЯКІ ПОВЕРНУТЬ НАМ ПРАВО НА НАЦІОНАЛЬНІСТЬ і припинять міграційну політику, асиміляцію інородцями корінного населення слов’янських національностей України. Треба скасувати ІНСТИТУТ ПРЕЗИДЕНТСТВА в Україні, як такий, який не захищає наших національних інтересів та криміналізує значну частину державної влади. Жоден із чотирьох останніх президентів України не те що не покращив життя нашого народу, а, навпаки, допомагає різним кланам і угрупованням здійснювати рейдерські захвати власності і підприємств, обтяжує народ непосильними закордонними кредитами. Інститут президентства в Україні зручний глобальному всесвітньому уряду і вигідний організованому криміналу, який від імені президента заправляє в країні.

Я навів лише ДВА ПРИКЛАДИ, які свідчать, що справжня незалежність народом України ще не досягнута, і попереду нелегкий шлях формування нової національної еліти та інтелігенції, формування нової влади і нового права, які розкріпачать українців та створять умови для гідного і щасливого життя на рідній землі!

Слава Україні! Слава словянським родам!

 

Наприкінець. 22 роки тому незалежність отримали лише олігархи. І саме свято Дня незалежності дає можливість нам, мільйонам з українського народу, також отримати звільнення та справжню незалежність ДЛЯ ВСЬОГО НАРОДУ!

То ж ми приймаємо рішення, пришвидшити настання того дня, коли весь наш народ України отримає РЕАЛЬНУ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ДЛЯ СЕБЕ!

Переглядів: 891 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]