Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Ноябрь » 28 » Игорь Запрудский 27 ноября г. 0:12 ЧТО ДЕЛАТЬ,ЕСЛИ СУДЫ НАРУШАЮТ ЗАКОН И КОНСТИТУЦИЮ ???....БРАТЬ ОТВЕТСТВЕННОСТЬ НА СЕБЯ ГРАЖДАНАМ И НЕПОСР
13:44
Игорь Запрудский 27 ноября г. 0:12 ЧТО ДЕЛАТЬ,ЕСЛИ СУДЫ НАРУШАЮТ ЗАКОН И КОНСТИТУЦИЮ ???....БРАТЬ ОТВЕТСТВЕННОСТЬ НА СЕБЯ ГРАЖДАНАМ И НЕПОСР
Игорь Запрудский27 ноября г. 0:12
ЧТО ДЕЛАТЬ,ЕСЛИ СУДЫ НАРУШАЮТ ЗАКОН И КОНСТИТУЦИЮ ???....БРАТЬ ОТВЕТСТВЕННОСТЬ НА СЕБЯ ГРАЖДАНАМ И НЕПОСРЕДСТВЕННО ИСПОЛНЯТЬ ЗАКОНЫ И КОНСТИТУЦИЮ УКРАИНЫ 

Заява Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України, громадського руху «Вільний простір», Демократичного Альянсу
26 листопада 2012 року, Сєверодонецьк
Генеральна прокуратура України
Громадськість України
Продовжується судовий фарс над правозахисником, громадським активістом з Сєверодонецька Римою Білоцерківською. 3 – місячної давності протести громадських організацій, що пройшли у Києві, Рубіжному та Сєверодонецьку завершились чіткою обіцянкою прокурора Луганської області поставити логічну та справедливу крапку у цій справі. Незважаючи на те, що усі терміни по ній закінчились, судові засідання не припиняються. 
Більше того, суддею справи … призначив себе фактично сам той ж суддя Юхимук, який раніше по ній ж оголосив самовідвід. 
Сьогодні сталася ще більша «прикрість» для вітчизняного судочинства. Суддя вийшов у нарадчу кімнату для винесення рішення щодо зміни запобіжного заходу. І там залишився … Після цього секретар суду оголосила, що засідання переноситься на завтра на 10.00. Наші активісти перебували до 22.00 біля приміщення суду, бажаючи побачити «суддю в бігах».
Суддя вийшов під бурхливі овації і повідомив, що рішення оголосить о 10 год. завтра. Ми в свою чергу пішли писати чергову заяву про злочин. І вперше за 8 років (!) … опинились у ситуації, коли міліція відмовляється реєструвати заяву про злочин! Невже настало вже «покращення»?!
Доводимо до відома суддів міста Сєверодонецька та особливо судді Юхимука, представників генеральної прокуратури деякі аспекти вітчизняного судочинства, які їм за посадою слід було б знати. 
Згідно зі статтею 54 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» суддя зобов'язаний не розголошувати відомості, які становлять таємницю, що охороняється законом, в тому числі і таємницю нарадчої кімнати і закритого судового засідання.
Згідно зі статтею 83 цього ж закону підставами для дисциплінарної відповідальності судді є зокрема розголошення таємниці, що охороняється законом, в тому числі таємниці нарадчої кімнати або таємниці, яка стала відомою судді під час розгляду справи у закритому судовому засіданні.
Згідно зі статтею 273 КПК України (у старій редакції, чинній щодо цієї справи) зазначено: в усіх питаннях, які вирішуються судом під час судового розгляду, суд виносить ухвали. Ухвали про обрання, зміну або скасування запобіжного заходу ... виносяться судом у нарадчій кімнаті і викладаються у вигляді окремого документа, який підписується всім складом суду. 
ДЛЯ ТАКИХ УХВАЛ (постанов), як у випадку справи Рими Білоцерківської, перерва не передбачена, а передбачена лише для … ВИРОКУ.
Ми не дивуємось правовій безграмотності українських суддів.
Ми свідомі того факту, що вітчизняної судової системи як такої практично не існує.
Але ж шановні чиновники у мантіях, не забувайте, що у майбутньому у вас будуть дуже серйозні проблеми з працевлаштуванням. 
НАМ ТАКІ НАЙМАНІ ПРАЦІВНИКИ НІ ДО ЧОГО!
Переглядів: 756 | Додав: Правління | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]