Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Март » 15 » Рымма Былоцеркывська.ПФУ на містах все вже ясно ,як білий день. Починаємо встановлювати конституційний лад. Приєднуйтесь
17:27
Рымма Былоцеркывська.ПФУ на містах все вже ясно ,як білий день. Починаємо встановлювати конституційний лад. Приєднуйтесь

З юридичними особами приавтного права субєктами господарської діяльності управління ПФУ на містах все вже ясно ,як білий день. Починаємо встановлювати конституційний лад. Приєднуйтесь .

Posted: 13 Mar 2013 09:27 AM PDT

Related posts:

  1. УВАГА! Управління Пенсійних фондів України на місцях засновані фізичними особами-шахраями, без розпорядчих документів про утворення юридичної особи та Положення про утворення управління ПФУ.
  2. Зразки заяв громадян України (які можуть бути подані в будь-який час) про сплату державного збору на загальнообов,язкове пенсійне страхування до управління ПФУ у містах, районах у містах та районах в області до державного органу, Пенсійного фонду України, для підприємців, їх найманих осіб ,робітників освіти, державних, комунальних і приватних підприємств, установ організацій.
  3. СУБЄКТИ МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА — не підпадають під планові та позапланові перевірки фінансово-господарської діяльності.
Переглядів: 929 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]