Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Грудень » 14 » Федір Мілевський. ЗВЕРНЕННЯ - ВИМОГА
12:34
Федір Мілевський. ЗВЕРНЕННЯ - ВИМОГА
В Г О 
„Всеукраїнський центр по боротьбі з корупцією в органах державної влади, правоохоронних органах та органах місцевого самоврядування”

ЗВЕРНЕННЯ - ВИМОГА 
з мирного врегулювання конфліктної ситуації в Україні
13 грудня 2013 року
Конфліктна ситуація в Україні виникла через штучно інспірований "вождями" протест, їх задуми знайшли підтримку серед значної частини українців на майданах, як реакція на низький рівень життя і наївне уявлення про можливість звільнення від злиднів за рахунок вступу до ЄС. Нажаль реальні причини зубожіння мас і держави - замовчуються.
Замість конструктивних вимог чи пропозицій, звучить одна вимога про негайну відставку Президента та Уряду. 
Натомість значна частина народу України не в захопленні від ейфорії "євроінтеграторів", а вимагає реальних змін на краще за рахунок власної (народної) діяльності і влади в т.ч.. Суспільство потребує конкретних радикальних змін. В той же час всі люди не хочуть пролиття крові на майданах, але їх не можна розпустити бо цим негайно скористаються вороги України. 
Існує реальна загроза захоплення влади тією силою, яка зробить свій не український вибір, який приведе до втрати суверенітету, і державності України.
"Вожді" не говорять народу правду про об҆'єктивні та суб'єктивні причини цього "стояння”, вкотре прикриваючись порожніми гаслами. 
Україна втомилася від двадцятиріччя пошуку шляху своєї розбудови та декларування порожніх гасел. 
Змінитися повинно саме суспільство, самосвідомість (самоусвідомлення) кожного громадянина. Україні потрібна така формація, така влада, яка здатна не тільки втілити в життя вимоги народу, але взяти на себе відповідальність за результати їх втілення в реальні зміни, відповідальність за корінні зміни перебудови суспільних стосунків, системи влади на благо Народу.
Для порятунку України потрібна сила незалежна, і вона є - це Народ України.
Засуджуючи політичний шабаш та антидержавну істерію викликані міжусобними амбіціями окремих політиканів, учасники майдану, Народ України вимагає:
Терміново реалізувати головний принцип управління державою, - принцип народовладдя, шляхом створення на державному рівні єдиного органу, - Ради Народного Контролю та Безпеки, якій підзвітні усі гілки влади та основне завдання якої: реалізація принципу народовладдя виходячи з інтересів кожного громадянина на благо усього народу України.

Голова ВГО ВЦБК Ф.П.Мілевський
Заступник голови ВГО ВЦБК В.В.Гунчак
Голова Нагядової Ради ВГО ВЦБК В.Ф.Козел
Переглядів: 820 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]