Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Январь » 28 » Доброслав Гірак: Назви держави - РЕСПУБЛІКА УКРАЇНА, чи як зараз - просто УКРАЇНА?
20:20
Доброслав Гірак: Назви держави - РЕСПУБЛІКА УКРАЇНА, чи як зараз - просто УКРАЇНА?
 Доброслав Гіряк: Назви держави   -   РЕСПУБЛІКА УКРАЇНА, чи як зараз  -  просто УКРАЇНА?   

Республіка - це форма правління, яка передбачає права і обов,язки  -і  наші, і влади у цій державі  (верховні органи державної влади обираються на певний термін, з окресленими законами повноважень, існує поділ влади на законодавчу, виконавчу, судову.)

Ознаки республіки
Республіці властиві такі риси:

Існування одноосібного і колегіального глави держави — президента і парламенту.
Парламент представляє законодавчу владу.
Завдання президента — очолювати виконавчу владу, але це характерно не для всіх типів республік.
Виборність на певний термін голови держави і інших верховних органів державної влади. Так, президент і парламент повинні обиратися народом на певний термін.

Юридична відповідальність голів держави. Наприклад, згідно із більшістю конституцій, у парламенту є право звільнення від посади президента за тяжкі злочини проти держави (імпічмент).
У випадках, передбачених конституцією, право представляти і виступати від імені держави має президент


Просто Україна - це просто держава, БЕЗ ! ФОРМИ ПРАВЛІННЯ. Тобто, може бути і республікою, і монархією, і анархією, і диктатурою, в залежності хто прийде до влади і як собі забажає. Тому, форма правління повинна бути наперед бути визначена і чітко регламентована, не то її будуть видумувати самі представники влади, які причому без прав прийдуть до неї.
2. Прапора   -  жовто-блакитний, чи синьо-жовтий?       


Блакитний і золотий - згадуються у Ведах. Блакитний - це первісні води, у яких зародилась матерія. Золотий - це Небесне Світило - Зірка - Сонце, центр нашої системи, без якого неможливе життя на землі. В Індії, в Пенджаюі, куди колись переселились арії - досі на прапорах - блакитний і золотий.4. Ролі територіальних Громад в нашому житті? Важливо це , чи ні?        


Свого часу Франко у Захар Беркуті писав - громада це сили. Чоловік без громади - не спроможний ні на що. Так і є, сила народу - тільки у єдності, множині - рід, громада. Відсутність громад - це та ситуація, що мамо. Коли кожен робить що хоче і відповідає-дбає тільки за свою шкуру, бо громади перед якою він б відповів - не існує.
Переглядів: 895 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]