Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Январь » 17 » Цитата із листа "Зелених": "..областные дупутаты проголосовали за разрешение на добычу сланцевого газа на Юзовском участке"
12:19
Цитата із листа "Зелених": "..областные дупутаты проголосовали за разрешение на добычу сланцевого газа на Юзовском участке"
Цитата із листа "Зелених": "...областные дупутаты первыми проголосовали сегодня за разрешение на добычу сланцевого газа на Юзовском участке" та відповідь:

Надіятися на те, що олігархат буде поліпшувати екологічний стан країни - марнувати час. Це звір в овечій шкурі і у всіх своїх діях буде старатися знищувати народ України, якого їм так багато не потрібно. Нам потрібно у всіх негативних для суспільства діях олігархату виявляти та оприлюднювати факти про те,  на які верстви населення направляються такі негативні дії, бажано показувати можливі наслідки цих дій. Це для того, щоб виробляти стійку суспільну думку про те, що олігархат наш спільний ворог. Досягти бажаного результату ми зможемо лише тоді, коли об’єднаємо противників олігархату (умовно назвемо їх "середній клас", хоча це не зовсім так) з тим, щоб  таке об’єднання взяло владу та відповідальність за долю країни в свої руки. ( Про середній клас - директор соціальних програм Фонду Разумкова: «Середній клас характеризують винятково як власників економічних благ. Проте майже ніхто не говорить про те, що власники інтелекту та здатності до праці також повинні належати до цього класу… Головна ознака представника середнього класу полягає не у рівні доходів, а у способі життя та тих цінностях, які він сповідує").

Сама дієва та ефективна наша діяльність по захисту природи та життя буде тоді, коли її спрямуємо на взяття влади на всіх рівнях, а також при цьому взяття на себе жорстку відповідальність. Інший підхід – пуста трата часу, енергії та коштів.  Крім цього слід нам розуміти, що наша нерішучість, байдужість та втрата часу дають змогу все більше зміцнюватися ворогам українського народу. Може наступити надовго незворотній процес.

Конкретно зараз потрібно займатися підготовкою до виборів мера Києва та депутатів Київради – там повинні бути патріоти народу, нашої землі, чесні люди.

Друзі. Це все можливе та потрібне! 

Переглядів: 754 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]