Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Січень » 15 » Анатолій Ковальов Чому аграрії перекривали дороги
11:15
Анатолій Ковальов Чому аграрії перекривали дороги

 

Чому аграрії перекривали дороги?

Дехто говорить: Що вони там хочуть – ці аграрії , що перекривають дороги? Що їм мало? Вони мають надприбутки». А я вам скажу, що дороги перекривали аграрії, представники Аграрної партії України більше не за себе, а за добробут всього населення, за економічне зростання всіє України.

Збільшення оподаткування відобразиться в першу чергу  на зростання цін продуктів харчування, тобто на добробуті як сільського населення, так і міського.

Але це ще не основне. Збільшення податків не дасть змоги аграріям в достатній мірі закупити якісне насіння, необхідну кількість добрив, якісно обробити посіви, поновити техніку. А це приведе до занепаду сільського господарства  та вимушеного зменшення робочих місця, в кінці кінців знищення села та погіршення і так тяжких умов життя селян.

Чому ми не маємо в Україні виробництва? А тому, що непомірні податки не дозволяють організовувати виробництво навіть самих простих речей, тому ми їх завозимо з інших країн. Ми не можемо самі виробляти, тому нашу сировину за безцінь вивозимо за кордон і там створюється робочі місця. А наші люди бідують.

Ми – аграрії – не погоджуємося із таким рішеннями, не погоджуються із ними більшість населення. А користь від злочинних рішень мають вигоду  лише крупні олігархічні кола. Чим бідніше населення, - тим більші надприбутки в олігархів. Я не боюся підкреслити, що «злочинні рішення», адже вони в кінці-кінців знищують народ України.

Ми, члени Аграрної партії, як і всі інші аграрії, підприємці, вчителі, лікарі, військові, - реалізуючи своє конституційне право на участь в управлінні державою, виражаємо свій протест та готовність до акцій громадянської непокори в зв’язку із  знищенням спрощеної системи оподаткування як в сільському господарстві, так і в підприємництві.  Одностайну позицію в цьому висловили і депутати районної ради.

Так не може бути. Занепаде сільське господарство (так як промисловість),  то занепаде вже все: наука, культура, медицина, занепаде життя та добробут. Цього допустити не можна! Тому суспільство зобов’язане найближчим часом, не зважаючи на військові дії,   через громадську непокору, виправити намагання уряду ще одним способом знищити економіку України. Інакше буде пізно. Не спасуть Україну ніколи зовнішні запозичання.

Потрібно негайно – зміцнювати своє виробництво, свою економіку, підтримувати своїх людей.

Долучайтеся!

Анатолій Ковальов  - голова Тальнівської районної організації Аграрної партії України.

Аграрний протест 28.12.15 див на каналі ТБ піля 11хв 10 сек

http://sobytiya.tv/episode/40995/

Переглядів: 711 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]