Вітаю Вас, Гість

 

Чому аграрії перекривали дороги?

Дехто говорить: Що вони там хочуть – ці аграрії , що перекривають дороги? Що їм мало? Вони мають надприбутки». А я вам скажу, що дороги перекривали аграрії, представники Аграрної партії України більше не за себе, а за добробут всього населення, за економічне зростання всіє України.

Збільшення оподаткування відобразиться в першу чергу  на зростання цін продуктів харчування, тобто на добробуті як сільського населення, так і міського.

Але це ще не основне. Збільшення податків не дасть змоги аграріям в достатній мірі закупити якісне насіння, необхідну кількість добрив, якісно обробити посіви, поновити техніку. А це приведе до занепаду сільського господарства  та вимушеного зменшення робочих місця, в кінці кінців знищення села та погіршення і так тяжки ... Читати далі »

Переглядів: 847 | Додав: Правління | Дата: 15.01.2016 | Коментарі (0)

Вбудоване зображення 1

В роботі з'їзда братимуть участь підприємці та представники підприємницьких організацій з усіх регіонів України.

 

... Читати далі »

Переглядів: 925 | Додав: Правління | Дата: 25.03.2015 | Коментарі (0)

Встреча с губернатором. По итогам пикета чернобыльскими и предпринимательскими организациями 09.02.2015г. Харьковской обладминистрации в прошедшее воскресение состоялась встреча представителей приведенных организаций с председателем Харьковской областной государственной администрации Райниным И. Л. В ходе встречи были рассмотрены вопросы социальной защиты населения и в частности защиты прав ликвидаторов катастрофы на чернобыльской АЭС. Представителями предпринимателей поданы предложения направленные на развитие и защиту, в рамках действующего законодательства Украины, малого и среднего предпринимательства в Харьковской области. Председателю Харьковской областной государственной администрации Райнину И. Л. Обращение Уважаемый Игорь Львович! От имени предпринимателей г. Харькова и Харьковской области, занятых в сфере малого и среднего бизнеса, информируем Вас о проблемах, мешающих его развитию, а порой и существованию, проблемах резкого сокращения количества предпринимателей, офици ... Читати далі »
Переглядів: 858 | Додав: Правління | Дата: 16.02.2015 | Коментарі (0)

http://sprotiv.org/48662?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+sprotiv+%28%D0%A1%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2%29#.U-it2aOZ03U

 

 

Не відбувається в Україні керівництва рухом "Майдан".  Всі працюють стихійно і неузгоджено. Краще працюють районні об’єднання, ніж республіканське.

Наприклад, наше районне об’єднання Майдан поставили свого голову райдержадміністрації, голову райради, нам влада виділила кабінет для роботи, впливаємо на підбір кадрів , контролюємо процеси в районі і т.п.

Потрібно збирати делегатів з районів в Київ та оновити Всеукраїнське об’єднання Майдан, домогтися, щоб передали нам Український дім, виділили для обслуговування бюджетні кошти.

Всеукраїнський штаб повинен ро ... Читати далі »

Переглядів: 979 | Додав: Правління | Дата: 11.08.2014 | Коментарі (0)

http://intvua.com/important/91300-zyizd-slskih-selischnih-mskih-golv-deputatv-mscevih-rad-vdeo.html

Зауваження щодо виступу Юлії Володимирівни 05.05.14 на з’їзді голів сільських рад:

1.      Нинішня Конституція України надає дуже великі повноваження територіальним громадам, тому в частині прав територіальних громад її міняти не потрібно. Відповідно чинної Конституції територіальні громади являються власниками своєї території та вправі розпоряджатися комунальним майном, землею, лісами та водними ресурсами(ст.140-143 Конституції України). Щоб ефективно вони могли це робити необхідно, відповідного чинного законодавства, їм створити юридичні особи публічного права  – наприклад: «Територіальну громаду села Мар`янівка», щоб безпосередньо використовувати свої права як власника.  Тоді громада набуде пр
		
		... 
		
			Читати далі »
		
Переглядів: 884 | Додав: Правління | Дата: 10.05.2014 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 49 50 »